آپدیت جدید بازی Fortnite با محوریت سلاح جدید

آپدیت جدید بازی Fortnite با محوریت سلاح جدید

احمد هاتفی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

استودیو Epic Games در اخبار جدیدی خبر از آپدیت ۲.۴.۲ بازی Fortnite داده است که با محوریت یک سلاح جدید می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Fortnite یکی از موفق ترین عناوین ژانر بتل رویال می باشد که طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کرده است.

استودیو اپیک گیمز در جدیدترین اخبار اعلام کرده است که بروزرسانی ۲.۴.۴ این عنوان با محوریت افزوده شدن یک سلاح جدید به بازی می باشد که بیشتر در مخفی کاری ها به کمک گیمر خواهد آمد.

سلاح جدید در واقع یک Crossbow است که از مهمات بی‌ نهایت بهره‌ می‌ برد. آیتم جدید در قالب دو نسخه Rare و Epic به بازی اضافه می‌ شود و از طریق صندوق‌ های جواهر یا در قالب لوت در جریان بازی در دسترس است.

علاوه بر افزوده شدن این اسلحه، بهبودهایی در مبارزات بازی اعمال و مشکلاتی از جمله سر خوردن کاراکترها از روی بام خانه ها حل خواهد شد. همچنین این محتوا حالت Shooting Test #1 Limited-Time را هم بروزرسانی می‌ کند، طوری که پس از آپدیت این حالت به طور تک‌ نفره در دسترس است و تجربه آن به طور گروهی نخواهد بود.

Fortnite,Save the World,Epic Games,Battle Royale, Fortnite Battle Royale,بتل رویال, اپدیت جدید بازی Fortnite

آسیب اسلحه شاتگان روی سر حریفان از ۱۵۰ درصد به ۲۰۰ درصد افزایش یافته است و در آن سو سلاح‌ های دوربین‌ دار «اسالت» نیز قوی شده‌ اند. در انتها سازندگان اعلام کردند که از ایراد ذخیره نشدن پیشرفت‌ ها و آمار‌ها در این حالت با خبر هستند و پیشنهاد می‌ شود که در حال حاضر کاربران از تجربه این حالت ممانعت کنند.

همچنین استودیو Epic Games اعلام کرده بود که به مناسبت ولنتاین رویدادی بنام Save the World در این بازی راه اندازی خواهد شد که شامل ماموریتی می‌ شود که به گفته سازندگان «داستان عاشقانه‌ ای را از سوی Fortnite روایت می‌ کند».

اما مثل اینکه این رویداد با تاخیر مواجه خواهد شد و این رویداد که قرار بود در قالب آپدیت ۲.۵۰ منتشر شود، فعلا در دست بهبود می باشد.

بنابر اعلام سازندگان، قهرمانان جدید در رویداد Save the World حضور خواهند داشت که با اسلحه جدید Cupid Crossbow در دسترس کاربران قرار می‌ گیرد. علاوه بر موارد یاد شده، ماموریت جدید و دیگری نیز به بازی اضافه می‌ شود که کاربران می‌ توانند درجه سختی آن را دشوار‌تر کنند تا از جوایز ارزنده‌ تری بهره‌مند شوند.

Fortnite,Save the World,Epic Games,Battle Royale, Fortnite Battle Royale,بتل رویال, اپدیت جدید بازی Fortnite

بروزرسانی نسخه ۳.۰.۰ بازی Fortnite با محوریت رویداد Spring it On برای بازیکنان این بازی در نظر گرفته شده است و پس از آن نسخه ۳.۱.۰ در حالی که برخی بهبود‌ها را روی نقشه اعمال می‌ کند، دوره دیگری از رویداد Spring it On را در دسترس کاربران قرار می‌ دهد.

بازی Fortnite در حال حاضر در دسترس کاربران PC ،PS4 و Xbox One قرار دارد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات