آپدیت جدید بازی Middle-Earth: Shadow of War

آپدیت جدید بازی Middle-Earth: Shadow of War

احمد هاتفی ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

استودیو مونولیث به تازگی خبر از آپدیت جدید بازی Middle-Earth: Shadow of War داده که به همراه یک گسترش دهنده برای ایمن عنوان عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو مونولیث (Monolith) به تازگی طی اخباری از بروزسانی و بسته گسترش دهنده بازی Middle-Earth: Shadow of War رونمایی کرده و اعلام شده است که در تاریخ هفده بهمن ماه باید منتظر آن ها باشیم.

در این بروزرسانی به طور خاص بهبودهایی را برای سیستم نمسیس «Nemesis» طراحی شده است و علاوه بر بروزرسانی حالت Photo Mode، باعث اضافه شدن پوسته‌ های بازیکنان (انتخاب اینکه به عنوان تالیون یا التریل در بخش داستانی ظاهر شوید)، صفحه آمار (منوی تازه‌ ای برای نمایش تعداد و نوع دشمنان کشته‌ شده، قلعه‌ های فتح شده و موارد دیگر) و گزینه‌ های میدان دید (گزینه‌ های بیشتر برای شخصی‌ سازی رابط کاربری و مقیاس میدان دید) به بازی می‌ شود.

Middle-earth: Shadow of War,Middle-earth,Shadow of War,Monolith,Nemesis,بسته الحاقی جدید بازی Middle-earth: Shadow of War, اپدیت بازی Middle-earth: Shadow of War

این آپدیت به صورت رایگان در اختیار دارندگان بازی Middle-Earth: Shadow of War قرار می‌ گیرد و همچنین بسته گسترش‌ دهنده Blade of Galadriel نام دارد و نیز می‌ توان به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از محتوای Season Pass بازی خریداری کرد.

بازی Middle-Earth: Shadow of War در تاریخ ۱۸ مهرماه ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر شده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات