ریبوت فیلم Men in Black ساخته می شود

ریبوت فیلم Men in Black ساخته می شود

امیر پورمحمد ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی به مذاکرات شرکت سونی با اف گری گری (F. Gary Gray) برای ساخت ریبوت فیلم مردان سیاه پوش (Men in Black). با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به آخرین اخبار منتشر شده از شرکت سونی که در طی مصاحبه ای از سایت ددلاین (Deadline) منتشر گردید، شرکت سونی پیکچرز (Sony Pictures) صاحب امتیاز سری فیلم های مردان سیاه پوش ساخت ریبوت این سری فیلم محبوب را به  اف گری گری سپرده است. البته با توجه به اوج رسیدن اف گری گری در حال حاضر انتظار می رفت که فیلمی بزرگ به وی پیشنهاد گردد. اف گری گری پس از ساخت دو فیلم سرنوشت خشمگین (The Fate of the Furious) و مستقیم از کامپتن (Straight Outta Compto) به محبوبیت بالایی دست پیدا کرده است.

متأسفانه در این قسمت از سری فیلم های مردان سیاه پوش شاهد حضور ویل اسمیت (Will Smith) و تامی لی جونز (Tommy Lee Jones) نخواهیم بود اما با توجه به وعده های داده شده توسط سونی شاهد گسترش دنیای مردان سیاه پوش به صورت گسترده ای خواهیم بود.

این فیلم به صورت مجزا و مستقل از دو فیلم سکوی پرش خیابان بیست و یکم (۲۱ Jump Street) و MIB 23 که جونا هیل قرار است در آن ها ایفای نقش کند ساخته می شود. سال گذشته جونا هیل در طی مصاحبه ای که در مورد این فیلم با وی شد گفت:

«مراحل ساخت این فیلم شدیداً پیچیده شده است. در حال حاضر هیچ مانعی در پیش روی این فیلم نیست و فیلم در حال توسعه و ساخت است»

 

قابل ذکر است که تیم سازندگان ریبوت مردان سیاه پوش نیز به صورت حرفه ای انتخاب گردیده است. وظیفه نویسندگی فیلم بر عهده مت هالیوودی (Matt Holloway) و ارت مارکوم (Art Marcum) است که نویسندگان فیلم هایی بلاک باستری مانند مرد آهنی (Iron Man) ترنزفورمرز (Transformers: The Last Knight) هستند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,ریبوت,ریبوت فیلم مردان سیاه پوش,استون اسپیلبرگ در فیلم مردان سیاه پوش,نویسندگان فیلم مردان سیاه پوش,مردان سیاه پوش قسمت چهار,آخرین فیلم استون اسپیلبرگ,جدید ترین فیلم اف گری گری, Steven Spielberg,Men in Black,F. Gary Gray, Walter Parkes, Laurie MacDonald

والتر پارکس (Walter Parkes) و لوری مک دونالد (Laurie MacDonald) که سازندگان سری فیلم های اصلی مردان سیاه پوش هستند در این فیلم به عنوان تهیه کنندگان فرعی حضور خواهند داشت. علاوه بر این لیست بزرگان هالیوودی که در ریبوت فیلم مردان سیاه پوش حضور خواهند داشت، استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) نیز در میان کارگردانان حضور دارد تا به طرفداران این مجموعه فیلم قوت قلب دهد که فیلم به صورت عالی ساخته خواهد شد.

ریبوت فیلم مردان سیاه پوش برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات