خبر های جدید از فیلم John Wick: Chapter 3

خبر های جدید از فیلم John Wick: Chapter 3

امیر پورمحمد ۳۰ دی ۱۳۹۶ نظرات

نگاهی به خبر های منتشر شده از قسمت سوم سری فیلم های جان ویک (John Wick). با گیمر همراه باشید.

 

چند هفته ای می شود که سری مجموعه فیلم ها و سریال جان ویک نقل مجالس خبری سینما است. این هفته نیز ماجرا از این قاعده به دور نیست و خبر های جدیدی از این مجموعه فیلم و دنیایش منتشر شده است. اما این بار خبر مربوط به سریال در حال ساخت این سری مجموعه نیست، بلکه خبر در مورد قسمت سوم فیلم اصلی است.

اخبار منتشره تا این لحظه در مورد این فیلم به شرح زیر است:

اولاً اینکه چاد استاهسکی که در قسمت اول فیلم یعنی جان ویک (John Wick) در میان مجموعه کارگردان ها و در قسمت دوم یعنی جان ویک فصل دوم (John Wick: Chapter 2) به عنوان کارگردان اصلی مشغول بوده است باری دیگر به عنوان کارگردان اصلی فیلم انتخاب شده است و شاهد حضور دوباره وی در سمت کارگردانی در قسمت سوم مجموعه خواهیم بود.

 

دوما طبق اخبار منتشره، فیلم برداری قسمت سوم از تاریخ ۱ مارچ امسال استارت خواهد خورد. عمده فیلم برداری قسمت سوم در شهر نیویورک خواهد بود البته خبر هایی از ادامه فیلم برداری در اسپانیا و روسیه نیز در میان است.

حضور شخصیت های آشنایی همچون کاسیون (با هنر نمایی کومون)، شاه بوئری (با بازی لارنس فیشبورن)، و آرس (با بازی بابی روس) در قسمت سوم تائید شده است و باری دیگر شاهد حضور این شخصیت ها در دنیای جان ویک خواهیم بود.

خبر هایی از حضور یک شخصیت جدید نیز در میان است. نام مشخصی برای شخصیت گفته نشده است ولی از قرار معلوم توسط هیرویکی سانادا (Hiroyuki Sanada) بازی خواهد شد. شخصیتی خشن که رئیس یاکوزای ژاپنی است.

فیلم,فیلم جدید,سینما,جان ویک قسمت سوم,جان ویک,جان ویک فصل سوم,بازیگران جان ویک قسمت سوم,کیانو ریوز,شخصیت های فیلم جان ویک,سریال جان ویک, John Wick, John Wick: Chapter 3, Hiroyuki Sanada, Keanu Reeves

جالب است بدانید این دومین باری است که کیانو ریوز (Keanu Reeves) و هیرویکی سانادا با هم هم بازی شده اند. در سال ۲۰۱۳ در فیلم رونین ۴۷ (۴۷ Ronin) شاهد همکاری زیبای کیانو و هیرویکی بودیم.

علاوه بر شخصیت های گفته شده کمپانی سازنده قصد اضافه کردن یک شخصیت زن را به قسمت سوم دارد. با توجه با ابراز علاقه کیانو به اضافه کردن تیلدا سوینتو (Tilda Swinton) به فیلم احتمالاً شاهد حضور سوینتو در قسمت سوم خواهیم بود.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات