سریال Inhumans برای فصل دوم تمدید نمی شود

سریال Inhumans برای فصل دوم تمدید نمی شود

امیر پورمحمد ۲۱ دی ۱۳۹۶ نظرات

مدیر شبکه ای بی سی (ABC) به سیاست های این شبکه در مورد سریال هایش اشاره می کند. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش در تور خبری تی سی ای (TCA) چانینگ دانگی (Channing Dungey) رئیس شبکه ای بی سی در مورد سیاست های شبکه مصاحبه ای انجام داد. در این مصاحبه در مورد سریال های در حال پخش شبکه نیز از وی سؤال شد.

او در پاسخ گفت سریال مأمور های شیلد (Agents of SHIELD) و روزی روزگاری (Once Upon a Time) به پخش و ساخت خود ادامه خواهند داد و شاهد فصل های جدیدی از این سریال ها خواهیم بود. ولی با توجه به موقعیت فعلی شبکه امیدی به ادامه ساخت سریال اینهیومنز (Inhumans) نیست.

خانم دانگی در مورد ساخته نشدن فصل دوم سریال این گونه گفتند:

«آن گونه که انتظار داشتیم این فیلم در سطح مطلوبی ظاهر نشد.»

با توجه به گفته های رئیس شبکه ای بی سی که عملاً بزرگ ترین و بالا ترین رتبه را در شبکه دارد این سریال دیگر ساخته نخواهد شد. اما با در نظر گرفتن ۴.۱ میلیون بیننده این سریال و هزینه هایی که شبکه ای بی سی برای تبلیغ آن صرف کرده است هنوز هم کور سویی از امید وجود دارد تا این سریال به پخش خود ادامه دهد.

حال باید تا تاریخ ۱۵ می امسال که روز اعلام سریال های تمدید شده شبکه ای بی سی است منتظر بود تا دید آیا این سریال برای فصل جدید تمدید خواهد شد یا نه. در صورت تمدید نشدن این سریال در این تاریخ احتمال می رود موجی ۴.۱ میلیونی نفری از تماشاگران معترض برای ادامه سریال به سوی شبکه ای بی سی روانه شوند.

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات