به اکران فیلم Black Panther نزدیک می شویم

به اکران فیلم Black Panther نزدیک می شویم

امیر پورمحمد ۱۳ دی ۱۳۹۶ نظرات

اطلاعاتی جدید در مورد فیلم پلنگ سیاه (Black Panther). با گیمر همراه باشید.

 

با پایان یافتن سال ۲۰۱۸ و ورود به سال ۲۰۱۷ انظار می رود اولین فیلم های سال ۲۰۱۸ شروع به اکران کنند. از همین رو فیلم پلنگ سیاه از دسته فیلم های بلاک باستری این سال قرار است در کم تر از دو ماه دیگر (۱۶ فوریه ۲۰۱۸) اکران گردد.

از سویی نیز با موفقیت فیلم های هم رده مانند جنگ ستارگان آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) انتظار می رود فیلم پلنگ سیاه نیز بازار سینما را تکان دهد.

با نزدیک شدن به انتشار این فیلم اسپویل های بیشتر را از فیلم پلنگ سیاه شاهد هستیم. طبق آخرین گفته ها در سایت Event Cinemas، مدت زمان این فیلم در حدود یک ساعت و پانزده دقیقه (معادل ۱۳۵ دقیقه) خواهد بود. از نظر فیلم های کامیک گرد همایی شخصیت ها این مدت زمان به نوعی کوتاه به نظر می رسد (با توجه به فیلم هایی بلند با بیش از ۲۰۰ دقیقه). اما از نگاه یک فیلم برای یک شخصیت مستقل کامیک این زمان به صورت یک رکورد جلوه می کند.

 

حال با دانستن اسپویل داستانی و چندین اسپویل دیگر سؤال اساسی این است که تریلر نهایی این فیلم کی منتشر خواهد شد؟

خوب باید گفت طبق آخرین خبر ها و شایعات آخرین تریلر این فیلم در هفته آینده یعنی در هشتم ژانویه از شبکه ESPN در میان نیمه مسابقه فوتبال محلی پخش خواهد شد. حال باید منتظر بود تا دید این تریلر چه چیز هایی را از این فیلم برای ما روشن خواهد کرد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات