نام قسمت نهم Star Wars اعلام گردید

نام قسمت نهم Star Wars اعلام گردید

امیر پورمحمد ۲۸ آذر ۱۳۹۶ نظرات

طبق اطلاعات منتشر شده نام قسمت نهم مجموعه فیلم های جنگ ستارگان (Star Wars: Episode IX) مشخص گردید. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به اطلاعات منتشر شده در روز گذشته بالاخره نام آخرین ساخته جی جی آبرامز (J.J. Abrams) یعنی قسمت نهم سری فیلم های محبوب و پر طرفدار جنگ ستارگان مشخص گردید.

قسمت هشتم این مجموعه که چندی پیش، به صورت دقیق تر سه روز پیش در آمریکا اکران گردید توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند.

با استناد به گفته های خود سازندگان فقط و فقط سه قسمت از سری فیلم های جنگ ستارگان تحت عنوان جنگ ستارگان سر جدید (New Star Wars) ساخته خواهد شد و تا کنون دو قسمت از این مجموعه اکران گردیده است و تنها یک قسمت باقی مانده است.

این نکته که تنها یک قسمت از مجموعه پر طرفدار و کهنه کار جنگ ستارگان که دوستداران فیلم های علمی و تخیلی را برای بیش از چهار دهه سرگرم کرده است باقی مانده است، دوست داران دو آتیشه این مجموعه را بسیار حساس کرده است.

چندی پیش نیز سایت فانتا ترکس (Fantha Tracks) همان سایتی که به پیشگویی های عجیب و عمدتاً نادرست خود مشهور است (چند سال قبل این سایت نام آخرین قسمت مجموعه یعنی Last Jedi را Space Bear اعلام کرده بود) اعلام کرد نام آخرین قسمت مجموعه فیلم های جنگ ستارگان را به دست آورده است.

این سایت اعلام کرد قسمت نهم این مجموعه با نام الماس سیاه (Black Diamond) در حال ساخت است.

حتی اگر تصور کنیم نام آخرین قسمت مجموعه نیز همین خواهد بود نمی توانیم چیز زیادی از داستان فیلم را حدس بزنیم. در واقع هیچ چیز را نمی توان با توجه با یک نام که احتمال اشتباه بودن آن نیز زیاد است به دست آور.

قسمت نهم جنگ ستارگان برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. طرفداران این مجموعه فیلم باید صبر کنند تا اولین تریلر یا پوستر این فیلم منتشر شود تا توانست حدس هایی در مورد داستان آن زد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات