ویدیو: تریلر فیلم Ready Player One

ویدیو: تریلر فیلم Ready Player One

عیسی روح گندم ۲۶ آذر ۱۳۹۶ نظرات

اولین تریلر از فیلم علمی و تخیلی Ready Player One منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر فیلم جدید Steven Spielberg، کارگردان بنام هالیوود و خالق فیلم های همچون ایندیانا جونز، نجات سرباز راین، E.T و پل جاسوس ها جدیدا عرضه شد. این فیلم که در ژانر علمی تخیلی است برگرفته از رمانی به همین اسم است که در سال ۲۰۱۱ به نویسندگی  Ernest Cline منتشر شد. فیلم Ready Player One در تاریخ ۳۰ مارس ۲۰۱۸ در سینما های جهان اکران خواهد شد.

داستان فیلم در آینده و در شهری به نام هیلدی می گذرد که مردمان آن می توانند وارد شهری مجازی برگرفته از بازی های کامپیوتری شوند و آزادانه در آنجا به بازی و حل معماها بپردازند.

 

ثروتمندترین مرد شهر در وصیت خود اعلام می کند که هر کسی که بتواند کلید مخفی (تخم مرغ هیلدی) را در جهان مجازی شهر هیلدی پیدا کند وارث ثروت او خواهد شد. وید واتس جوانی فراری از دنیای واقعی است و بیشتر زمان خود را با بازی کردن در این شهر مجازی به دنبال حل معما هاست تا بتواند کلید مخفی را پیدا کنند. وقتی که او خود را بسیار نزدیک به پیدا کردن این کلید می بیند متوجه می شود که دیگر بازیکنان حاضرند برای بدست آوردن آن کلید او را بکشند و چالش اصلی برای وید شروع می شود. پس باید در دنیای واقعی با آن روبرو شود دنیایی که از آن بیزار است.

 

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

 

کارگردان: Steven Spielberg

تهیه کنندگان:  Steven Spielberg, Donald De line, Dan Farah, Kristie Macosko Krieger

نویسنده: Zak Penn

ستارگان: Tey Sheridan, Olivia Cooke, Ban Mendelsohn, Simon Pegg, T.J. Miller

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات