بازی Injustice 2 را این هفته رایگان تجربه کنید

بازی Injustice 2 را این هفته رایگان تجربه کنید

احمد هاتفی ۲۳ آذر ۱۳۹۶ نظرات

استودیو ندررلم و کمپانی Warner Bros در جدیدترین اخبار بازی Injustice 2 رایگان شدن نسخه کنسولی آن را برای ۱ هفته اعلام کرده اند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Injustice 2 طبق گفته های استودیو ندررلم و بخش سرگرمی های تعاملی کمپانی برادران وارنر به مدت یک هفته بر روی کنسول های PS4 و Xbox One قابل اجرا خواهد بود.

استودیو ندررلم تاریخ اجرای رایگان بازی را از پنجشنبه (۲۳ آذر) تا دوشنبه (۲۷ آذر) اعلام کرده است. همانطور که می دانید چندی پیش نسخه PC بازی Injustice 2 عرضه شد اما استودیو ندررلم خبری در رابطه با اجرای رایگان بازی در مدت معلوم بر روی این پلتفرم را اعلام نکرده است.

Injustice 2,Nether Realm,Warner Bros,Fighter Pack,Warner Bros. Interactive Entertainment,نسخه رایگان بازی Injustice 2,بازی Injustice 2,آپدیت بازی Injustice 2,اینجاستیس 2,Injustice 2 DLC,Injustice 2 Fighter Pack 3,اخبار بازی Injustice 2,انتشار بازی Injustice 2 برای PC,لاک پشت های نینجا در بازی Injustice 2,لاک پشت های نینجا,فایترپک 3,اینجاستیس

بازیکنان در این مدت محدود به سه قسمت از بخش داستانی، تمام حالت‌ های آنلاین و بخش چندنفره و کلیه‌ ی کاراکترهای بازی که در قالب بسته‌ های الحاقی منتشر شده اند، دسترسی خواهند داشت.

کاربران می‌ توانند کاراکتر‌های انتشار یافته از طریق بسته‌ های الحاقی را در حالت Multiverse تجربه کنند. زمان زیادی از راه‌ یافتن بعضی از کاراکتر‌ها نظیر اتم، استارفایر و پسر جهنمی به بازی نمی‌ گذرد و در ماه‌ های آینده نیز شاهد اضافه‌ شدن لاک‌ پشت‌ های نینجا در قالب بسته الحاقی سوم (Fighter Pack 3) به جمع مبارزان بازی خواهیم بود.

بازی Injustice 2 در حال حاضر در دسترس کاربران PS4 ،Xbox One و PC می باشد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات