دیوید هاربر: ریبوت فیلم Hellboy ترسناک خواهد بود

دیوید هاربر: ریبوت فیلم Hellboy ترسناک خواهد بود

امیر پورمحمد ۲۲ آذر ۱۳۹۶ نظرات

دیوید هاربر (David Harbour) بازیگر نقش پسر جهنمی (Hellboy) در مورد این فیلم می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

دیوید هاربر بازیگر نقش پسر جهنمی از سری کامیک های پسر جهنمی نوشته میگنولا (Mignola) ریبوت جدید فیلم را فیلمی ترسناک و با صحنه های ترسناک و تاریک می داند.

دوید هاربر با توجه به بازی در نقش کاپیتان هوپر در سریال محبوب شبکه نتفلیکس (Netflix) یعنی اتفاقات عجیب (Stranger Things) سال بسیار خوبی را داشت. اما امسال اتفاقات خوب برای وی تمامی ندارند.

 

چندی پیش نیز میگنولا خالق شخصیت پسر جهنمی طی بیانیه ای رسمی اعلام کرد که هاربر را برای ایفای نقش پسر جهنمی انتخاب کرده است.

از همان ابتدا معلوم بود که میگنولا تصمیم دارد فیلمی متفاوت تر از دو نسخه دنباله دار قبلی یعنی Hellboy ساخته سال ۲۰۰۴ و Hellboy: The Golden Army ساخته سال ۲۰۰۸ را بسازد. این دو فیلم به کارگردانی دی تورو (del Toro) و بازی رون پرلمن (Ron Perlman) در نقش پسر جهنمی تنها ترین نسخه های سینمایی ساخته شده از پسر جهنمی هستند.

نسخه ریبوت به کارگردانی نیل مارشال (Neil Marshall) کارگردان دو قسمت از سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) تضمین شده است که از دو نسخه قبلی تاریک تر و ترسناک تر باشد.

طبق مصاحبه هاربر با سایت ورایتی (Variety) به نظر می‌ رسد تمام نقشه های او در مورد فیلم طبق روال تعیین شده در حال انجام است. در این مصاحبه هاربر در مورد شروع کار فیلم برداری در زمستان امسال و همچنین تفاوت این فیلم با فیلم های قهرمانه امروزی سخن گفت.

«من عاشق اسطوره هایی همچون آگاممنون، آشیل و کرسید هستم.»

در ادامه او فیلم خود را به دو فیلم ددپول (Deadpool) و لوگان (Logan) تشبیه کرد و گفت همان گونه که این دو فیلم از سایر فیلم های قهرمانی امروزی متفاوت هستند فیلم من نیز تفاوت بسیاری خواهد داشت.

خود وی در این باره اینگونه می گوید:

«هر دوتای این فیلم ها به نوعی برای خودشون برند و سبکی خاصی هستند. فیلم لوگان و ددپول هر دوتاشون می خوان که متفاوت باشن. ما هم تلاش می کنیم که به سبک خودمون فیلم پسر جهنمی رو متفاوت کنیم. من به شخصه خیلی هیجان زده هستم که دارم فیلمی در مورد هیولا ها و آخر زمان می سازم.»

با توجه به بیانیه های متفاوت و صد البته امید بخش آقای هاربر به نظر می رسد فیلمی متفاوت و زیبا در حال ساخت است. حال تنها ترین کاری که می توانیم انجام دهیم صبر کردن است تا اولین تریلر این فیلم منتشر شود تا دید که آقای هاربر تا چه حدی به وعده های خود وفا کرده و فیلمی متفاوت با جنبه های تاریک داستانی ساخته است.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات