گلگسی اس ۹ این بار با رنگ متفاوت

گلگسی اس ۹ این بار با رنگ متفاوت

حسام نجاتی ۱۶ آذر ۱۳۹۶ نظرات

در گزارشی که به دست آمده گمانه زنی هایی و جود دارد که سامسونگ (Samsung) پرچم دار جدید خود یعنی گلگسی اس ۹ را با رنگ بنفش عرضه خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

سال قبل هنگام عرضه گلگسی اس ۸ و گلگسی اس ۸ پلاس، شایعاتی مبنی بر رنگ این محصولات پخش شده بود که گفته میشد این گوشی ها با رنگ های بنفش یا ارغوانی منتشر خواهند شد، ولی چنین اتفاقی وقوع پیدا نکرد. با این حال طبق اطلاعاتی که از سایت SamMobile به دست آمده پیش بینی میشود دو مدل جدید سامسونگ یعنی گلگسی اس ۹ و گلگسی اس ۹ پلاس در رنگ کمی متفاوت خواهند بود.

بر اساس این شایعه کمپانی کره ای بر این باور است که پرچمدارهای جدید خود را علاوه بر رنگ های مشکی، طلایی، آبی در رنگ بنفش نیز منتشر کند. البته این رنگ احتمالا بنفش شبیه به رنگ آبی فبلت گلگسی نوت ۸ خواهد بود. در حال حاضر رنگ های رسمی پرچم داران جدید سامسونگ فاش نشده است.

انتظار می رود با تنوع رنگبندی که گلگسی اس ۹ و گلگسی اس ۹ پلاس دارد سامسونگ بتواند نظر مشتریان را بیشتر به خود جلب کند. ولی هیچ اطلاعاتی در مورد انتشار رنگ بندی برای بازار های مختلف در دسترس نیست؛ و حتما در این زمینه محدودیت هایی اعیین خواهد شد.

با این حال SamMobile به کاربران توصیه می کند که این خبر را به طور قطعی در نظر نگیرند و همانند یک گمانه زنی به این خبر اعتنا کنند. حتی احتمال این نیز وجود دارد که کمپانی سامسونگ رنگ های دیگری از گلگسی اس ۹ نظیر خاکستری و نقره ای معرفی کند.

طی اخبار دیگر گمان می رود گلگسی اس ۹ با بهبود های نسبت به گلگسی اس ۸ خواهد داشت.

 

شما کدام رنگ از گوشی آینده خود می خواهید؟

منبع:

SAMMOBILE

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات