حضور Rock در فیلمی مشابه فیلم Indiana Jones

حضور Rock در فیلمی مشابه فیلم Indiana Jones

امیر پورمحمد ۱۳ آذر ۱۳۹۶ نظرات

بررسی آخرین فیلم دواین جانسون (Dwayne Johnson). با گیمر همراه باشید.

 

دواین جانسون معروف به راک (Rock)، اطلاعاتی در مورد فیلم جدید خود به نام Jungle Cruise می دهد.

کمپانی سازنده این فیلم، کمپانی دیزنی (Disney) قصه ای طولانی و دراز در مورد ساختن فیلم ها بر اساس جاذبه های پارک تفریحی خود دارد.

از معروف ترین فیلم هایی که دیزنی برای تبلیغ سواری ها، قطار ها و جاذبه های پارک خود ساخته است می توان به فیلم دزدان دریایی کارائیب و انیمیشن فروزن اشاره کرد.

 

در میان این دو فیلم، فیلم دزدان دریایی کارائیب پر سود ترین فیلم تبلیغاتی است که دیزنی برای خود ساخته است. این فیلم که اولین بار در سال ۲۰۰۳ بر روی پرده رفت توانست طرفدارانی زیادی برای خود دست پا کند. طرفدارانی که تا به امروز به داستان ها و ماجراهای جک اسپارو علاقه نشان داده اند.

قابل ذکر است که آخرین قسمت مجموعه دزدان دریایی کارائیب امسال یعنی در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست فروش کلی این مجموعه فیلم را به رقم ۴.۵ میلیارد دلار برساند.

سود آوری شگفت انگیز دزدان دریایی برای دیزنی باعث شده است که این کمپانی دست به ساخت فیلمی دیگر بر اساس جاذبه های پارک دیزنی لند بزند.

 

البته ایده این کار اولین بار در سال ۲۰۰۷ ایجاد شد. در آن زمان علی رقم آماده بودن نمایشنامه و انتخاب شدن تیم بازیگری که تام هنکز (Tom Hanks) نیز جزو آن ها بود پروژه فیلم کنسل شد. اما اکنون پس از گذشت ده سال باری دیگر پروژه ساخت فیلم از سر گرفته شده است. این بار راک به عنوان شخصیت اصلی فیلم یعنی کاپیتان کشتی مرموز که به سمت آمازون می رود انتخاب شده است.

چندی پیش نیز در مصاحبه ای که با راک انجام شد، راک فیلم را به فیلم های ایندیانا جونز تشبیه کرد. خود راک در مورد فیلم اینگونه می گوید:

“من در مورد بازیگری تو این فیلم خیلی خیلی ذوق دارم. به نظر من بهترین تشبیه برای این فیلم سری فیلم های اندیانا جونز هستش. من تو این نقطه هستش که به قدرت کمپانی دیزنی پی بردم. منظور ام اینکه، ساختن فیلم هایی بر پایه یه جاذبه پارکی خیلی خیلی جرئت می خواهد. مثل سری فیلم های دزدان دریایی کارئیب که خیلی برای دیزنی سود آور شده.”

 

در حال حاضر اطلاعات زیادی در باره فیلم در دست نیست. و باید منتظر ماند تا اولین تریلر این فیلم منتشر شود تا توانست اطلاعات بیشتری در مورد فیلم به دست آورد. اما با توجه به شایعاتی فیلم برداری این فیلم از اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

منبع:

Screen Rant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات