ویدیو: تریلر  Avengers: Infinity War

ویدیو: تریلر Avengers: Infinity War

امیر پورمحمد ۱۱ آذر ۱۳۹۶ نظرات

بررسی نکات اولین تریلر منتشر شده از فیلم محبوب Avengers: Infinity War. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بالاخره اولین تریلر قسمت جدید انتقام جویان (Avengers) با نام کامل Avengers: Infinity War منتشر شد. در این مدت کوتاه این تریلر بیش از ۲۳۰ میلیون بار دیده شد و توانست رکورد بیشترین تعداد تماشا شدن در ۲۴ ساعت یوتیوب را بشکند.

تریلری که علی رقم کوتاه بودن نکات بسیاری را در خود داشت. بهتر است این تریلر را ابر تریلر نامید زیرا در مدت کوتاه تمام آن چه را که طرفداران می‌ خواستند به آنان داد. پس از انتشار این تریلر موج تئوری ها و حدث گمان ها شروع شد.

البته لازم به ذکر است که بیشتر تر این گمانه زنی ها حول محور شخصیت مرد آهنی است. آیا این فیلم سرنوشت شخصیت تونی استارک (مرد آهنی) را برای همیشه در دنیای مارول مشخص خواهد کرد؟

حدود ده سال پیش زمانی که زلبرت داونی (Robert Downey) برای اولین بار نقش مرد آهنی را بر روی پرده سینما برد هیچکس فکر نمی ‌کرد که این شخصیت روزی به بزرگ ترین و محبوب ترین شخصیت دنیای سینمایی مارول تبدیل شود.

در طی این ده سال با انتشار سه فیلم اختصاص برای شخصیت مرد آهنی و هم چنین حضور این شخصیت در تمام فیلم های انتقام جویان باعث گردید که این شخصیت به نوعی نماد دنیای سینمایی مارول گردد.

اما اکنون با انتشار این تریلر و نمایش دادن صحنه هایی از فیلم طرفداران این مجموعه شروع به گمانه زنی در مورد فیلم کرده اند. و متأسفانه بیشتر این تئوری ها به سمت مرگ شخصیت مرد آهنی می روند.

تا کنون با استناد به مدارکی همچون استخدام سیاهی لشکر برای صحنه خاک‌ سپاری می دانیم که صحنه ای برای خداحافظی با یکی از شخصیت های اونجر در فیلم وجود دارد.

اکنون نیز با توجه به صحنه هایی از تریلر که استارک را بدون زره مرد آهنی در فضا نشان می‌ دهد تصور می‌ شود که استارک شخصیتی است که برای او خاک‌ سپاری گرفته خواهد شد.

البته از سویی نیز این نکته را می توان مثبت و خوب در نظر گرفت. چه خداحافظی بهتر و شایسته تر از مرگ قهرمانانه در این فیلم. فیلمی که تا کنون تمام چهارچوب های قبلی دنیای سینمایی مارول را تکان داده و جابه جا کرده است.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت  ۷۲۰p

کارگردان: Anthony Russo

تهیه‌کننده: Kevin Feige

نویسنده: Stan Lee

ستارگان: Robert Downey, Josh Brolin, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Chris Evans,Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Pratt, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Benedict Cumberbatch

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات