مذاکرات شرکت Disney و Fox از سر گرفته می شود

مذاکرات شرکت Disney و Fox از سر گرفته می شود

امیر پورمحمد ۰۹ آذر ۱۳۹۶ نظرات

شروع دوباره مذاکرات شرکت قرن بیست و یکم (۲۱st Century Fox) و والت دیزنی (Walt Disney). با گیمر همراه باشید.

 

طبق خبر هایی که در چند مدت گذشته منتشر شد به نظر می‌ رسید که مذاکرات کمپانی فوکس قرن بیست و یکم (۲۱st Century Fox) و والت دیزنی (Walt Disney) به بن بست رسیده است و خبری از خرید کمپانی قرن بیست و یکم توسط والت دیزنی نیست.

اما روز گذشته خبری مبنی بر اینکه مذاکرات این دو شرکت از سر گرفته است همگان را متعجب کرد. حتی برخی منابع از پایان مذاکرات و اعلام نتیجه در چند روزه آینده خبر می دهند.

ابتدا در هنگام شروع مذاکرات بین این دو ابر کمپانی طرفداران شخصیت های مارول همچون ددپول (Deadpool) از سری کامیک های مردان ایکس و چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) بسیار خوش حال بودند زیرا با خریداری شرکت قرن بیست و یکم روحی تازه در بدن این فیلم ها (مخصوصاً چهار شگفت انگیز که در حال حاضر از وضع بدی برخوردار است) دمیده می شود.

 

اما با نامعلوم بودن و تاریک شدن قضیه مذاکرات، طرفداران از به نتیجه رسیدن این داستان نا امید شده بودند تا اینکه اخبار جدیدی از این مذاکرات منتشر گردید.

طبق اخبار منتشر شده در سایت ددلاین (Deadline) این دو شرکت مذاکرات خود را از سر گرفته اند و در حال حاضر در حال تفکر در مورد گفته های طرف مقابل خود هستند.

این سکوت به نوبه خود نشانه مثبتی مبنی بر تفکر طرفین به گفته ها و پیش نهادات یک دیگر است.

سایت ددلاین در این باره اینگونه می ‌گوید:

“دیزنی در حال افزایش سرعت مذاکرات برای خرید است. به نظر می ‌رسد به جز بخش خبری و ورزشی فاکس سایر بخش های سینمایی تلویزیونی به والت دیزنی داده خواهد شد.”

بیشتر افکار عمومی از این خبر راضی به نظر می ‌رسند زیرا که کمپانی دیزنی می‌ تواند شروعی تازه برای مجموعه های کامیک در انحصار قرن بیست و یکم باشد ولی برخی نیز معتقد اند این اتفاق خبر خوب برای دوست داران فیلم های کامیک نیست.

ولی آنچه معلوم است در چند روز آینده باید منتظر اعلام نتایج مذاکرات بین این دو کمپانی باشیم.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات