بازی جدید بندای نامکو در راه است

بازی جدید بندای نامکو در راه است

احمد هاتفی ۰۴ آذر ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی بندای نامکو با انتشار تصویری عجیب از یک مایکروفر بیان داشته است که تخم مرغ داخل آن را ببینید و ۱۰ روز منتظر بمانید! با گیمر همراه باشید.

 

در جدیدترین اخبار بازی، یک تیزر جالب از سوی بندای نامکو منتشر شده است که احتمالا از معرفی یک بازی جدید خبر می‌ دهد.

به‌ تازگی کمپانی ژاپنی Bandai Namco سایتی را ایجاد کرده است که با ورود به آن شما با یک مایکروفر روبرو می‌ شوید و با باز کردن آن، یک تخم مرغ از داخلش بیرون می‌ آید و سپس متنی نمایش داده می‌ شود که به ما می‌ گوید باید ۱۰ روز منتظر بمانیم تا به اسرار این تیزر عجیب پی ببریم.

هموز هیچ اطلاعاتی درباره این تصویر عجیب و غریب و این اقدام بندای نامکو در دسترس نیست و باید تا تاریخ اعلام شده منتظر ماند و دید که این کمپانی خلاق چه چیزی در چنته دارد تا طرفدارانش را شگفت زده کند.

حتی سورس کدهای سایت نیز هیچ اطلاعات جدیدی در اختیار ما قرار نمی‌ دهند. تنها نکته، آدرس URL سایت است که کلمه mhaoj در آن دیده می‌ شود و معلوم نیست مخفف چه چیزی است.

این احتمال وجود دارد که این سایت در واقع تیزری برای بازی موبایل My Tamagotchi Forever‌ باشد که چند روز پیش در برخی از کشورها منتشر شد ولی هنوز در ژاپن معرفی نشده است. با این حال هیچ اطمینانی در این مورد وجود ندارد. برای تماشای این تیزر می‌ توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات