ویدیو: تریلر  Incredibles 2

ویدیو: تریلر Incredibles 2

امیر پورمحمد ۰۳ آذر ۱۳۹۶ نظرات

تریلر و اخبار جدید قسمت دوم انیمیشن شگفت انگیزان (Incredibles 2). با گیمر همراه باشید.

 

تیزر قسمت جدید انیمیشن Incredibles طرفداران این انیمیشن را شاد کرد. همچنین تماشای چند ده میلیونی تریلر این انیمیشن در یوتیوب و سایر سایت ها نشان از محبوبیت آن دارد. گویی بسیاری از طرفداران منتظر انتشار آن بوده اند.

 

تیزر جدید فیلم شگفت انگیزان دو (۲ Incredibles) که نشان دهنده بخش کوچک و بسیار کوتاه از قدرت های ویژه جک کوچوک (فرزند کوچک خانواده شگفت انگیزان) بود در عرصه تریلر ها رکوردی بی نظیر و بی سابقه را ثبت کرد.

 

طبق آمار منتشر شده از کمپانی دیزنی (Disney) و پیکسار (Pixar) از زمان انتشار این تیزر یعنی شنبه گذشته تا امروز این پویانمایی به طور جهانی ۱۱۳ میلیون بار  دیده شده است.

رکورد ۱۱۳ میلیونی این پویانمایی را در رتبه نخست تعداد تماشا شدن تریلر انیمیشنی و رتبه هفتم تعداد تماشا شدن تریلر فیلم و انیمیشن قرار داده است.

این انیمیشن پس از گذشت ۱۴ سال باری دیگر خانواده شگفت انگیزان را به سینما باز می ‌گرداند. جالب آن است که با گذشت ۱۴ سال داستان مجموعه از همان جایی که به پایان رسیده است یعنی جایی که خانواده از نیرو های جدید جک آگاه می ‌شود شروع می شود (قابل ذکر است بخش آشکار شدن قدرت های جک در کنار مراقب بچه خود از انیمیشن اصلی قسمت یک حذف شده بود و به صورت جداگانه و به صورت فیلمی کوتاه به نمایش در امده است).

 

خانم خانواده تحت نام قهرمانی الاستیک به زندگی قهرمانی خود ادامه می‌ دهد و پدر خانواده شروع به مراقبت از جک می ‌کند. خبر هایی از حضور شخصیت سیاه پوست انیمیشن یعنی فروزن نیز به گوش می‌ رسد. گویی بار دیگر خانواده شگفت انگیز با فروزن متحد می‌ شوند تا دشمنی شرور را از پای در آورند.

 

با وجود این استقبال شدید از سوی مردم انتظار می ‌رود این انیمیشن موفقیتی بالا برای کمنپانی های سازنده خود یعنی دیزنی و پیکسار باشد. این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

کارگردان: Brad Bird

تهیه‌کننده: John Lasseter

نویسنده: Brad Bird

ستارگان:  Holly P. Hunter, Samuel Leroy Jackson

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات