شروع ضعیف فیلم Justice League در باکس آفیس

شروع ضعیف فیلم Justice League در باکس آفیس

امیر پورمحمد ۲۹ آبان ۱۳۹۶ نظرات

بررسی فروش فیلم لیگ عدالت (Justice League) در اولین هفته اکران. با گیمر همراه باشید.

 

فیلم Justice League این هفته شروع خود را در آمریکایی شمالی آغاز کرد. طی اولین هفته اکران این فیلم توانست ۹۶ میلیون دلار از ۴۰۵۱ سینما را کسب کند. متوسط کسب در آمد از هر سینما برای این فیلم حدوداً ۲۳ میلیون دلار بر آورد شده است.

این در حالی است که ساخته های قبلی برادران وارنر (Warner Bros) از دنیای دی سی (DC) فروش بالا تری را در هفته اول کسب کرده اند.

زن شگفت انگیز (Wonder Woman) مبلغ ۱۰۳ میلیون دلار، جوخه انتحار (Suicide Squad) مبلغ ۱۳۳ میلیون دلار، بتمن علیه سوپرمن (Batman v Superman: Dawn of Justice) مبلغ ۱۱۶ میلیون دلار و فیلم اختصاصی سوپرمن با نام (Man of Steel) حدودا ۱۱۶ دلار در هفته اول اکران خود کسب کرده اند. تمام این قضا یا در حالتی است که این فیلم نمره ضعیفی از سوی منتقدان کسب کرده است ولی از دیدگاه تماشاچیان نمره B+ را کسب کرده است.

در فروش جهانی نیز فیلم لیگ عدالت در ۴۷۵۰۰ سینما در سراسر جهان و ۶۵ کشور مختلف توانسته است ۱۸۵ میلیون دلار در اولین هفته خود فروش داشته باشد.

طی فروش در دومین هفته فروش کل جهانی آن به رقم ۲۸۱ میلیون دلار رسیده است. بیشترین فروش جهانی این فیلم در بازار جهانی به شرح زیر است:

چین ۵۱ میلیون دلار، برزیل ۱۴ میلیون دلار، بریتانیا ۹.۸ میلیون دلار، مکزیک ۹.۶ میلیون دلار، کره شمالی ۸.۸ میلیون دلار، روسیه ۶.۵ میلیون دلار، استرالیا ۶.۳ میلیون دلار و فرانسه ۶ میلیون دلار.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات