Paris Games Week 2017: معرفی بازی Ghost of Tsushima

Paris Games Week 2017: معرفی بازی Ghost of Tsushima

احمد هاتفی ۱۵ آبان ۱۳۹۶ نظرات

سونی در کنفرانس خود عنوانی زیبا با محوریت سامورایی ها را معرفی کرد که گرافیک بالای آن بسیاری را متحیر خود کرد. با گیمر همراه باشید.

 

سامورایی ها همیشه برای بازی بازان و سازندگان بازی های ویدیویی جالب بوده اند و زمینه برای ساخت عناوین مختلف در محوریت سامورایی بسیار است. Ghost of Tsushima جدیدترین عنوان سامورایی سونی است که طی کنفرانس مراسم Paris Games Week 2017 نمایش خیره کننده ای را داشت.

سونی قبل از آغاز کنفرانس اعلام کرده بود که بازی بزرگی را رونمایی خواهد کرد و شاید Ghost of Tsushima مقصود سونی بوده باشد.

این بازی ساخت استودیویی است که عنوان Infamous و Sly Cooper را در کارنامه خود دارند؛ بله استودیو Sucker Punch باری دیگر با دست پر آمده است تا هواداران خود را هیجان زده کند.

Ghost of Tsushima قدرت امپراطوری مغول‌ ها را به تصویر می کشد و بازیکن را در دل حمله آن‌ ها به جزیره‌ی تسوشیما قرار می دهد. در این میان، بازیکن باید در جایگاه یکی از آخرین سامورایی‌ های بازمانده از حمله‌ ی مغول‌ ها، با آن‌ ها روبه‌رو می شود.

با توجه گفته‌ های سونی و سازنده‌ ی بازی، ظاهراً شخصیت اصلی Ghost of Tsushima در راه آزادسازی وطن‌ اش نباید خود را به آداب و رسوم سامورایی محدود کند و با این حساب، و آن‌طور که از تریلر منتشر شده هم برمی‌ آید، ظاهراً او به‌نوعی پا جاپای نینجاها خواهد گذاشت.
بازی در تاریخ نامعلومی برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر معرفی بازی Ghost of Tsushima را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 480p

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات