بازی Ghost of Tsushima سه سال در دست ساخت بوده است

بازی Ghost of Tsushima سه سال در دست ساخت بوده است

احمد هاتفی ۰۹ آبان ۱۳۹۶ نظرات

Ghost of Tsushima بازی جدید استودیو ساکر پانچ می باشد که در کنفرانس سونی درمراسم هفته بازی های پاریس رونمایی شد. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در کنفرانس خود طی مراسم Paris Games Week 2017 سوپرایزهای بزرگی را برای طرفدارانش تهیه کرده بود که معرفی ۷ بازی جدید از جمله آن ها بود.

همچنین قبل شروع کنفرانس اعلام شده بود که استودیو ساکر پانچ که خالق عناوینی همچون inFamous: Second Son می باشد بازی جدیدی را در این رویداد معرفی خواهد کرد. اعضای استودیو ساکر پانچ اعلام کرده اند که بازی Ghost of Tsushima سه سال در دست ساخته بوده است و مطالعات گسترده ای در زمینه سامورایی ها و کشور ژاپن به عمل آمده است تا این عنوان به یک بازی بی نظیر تبدیل شود.

اما همین ابتدای کار و با انتشار تریلری زیبا از این عنوانی عده ای بیان کردند که استودیو سازنده در ساخت تریلر از انیمیشن های کارتونی استفاده کرده است. اما استودیو ساکرپانچ نسبت به این شایعه ساکت ننشسته و اعلام کرده است تمامی صحنه های تریلر منتشرشده در کنفرانس سونی توسط موتور بازی سازی این عنوان شکل گرفته است و از هیچ حقه و کلکی استفاده نشده است.

استودیو ساکر پانچ همچنین اعلام کرده که در بازی Ghost of Tsushima، گیمر قادر خواهد بود به صورت آزادانه، در جهان بزرگ بازی گشت و گذار کرده و کار‌های مختلفی را انجام دهد.

همچنین در این بازی، شاهد المان‌ های مخفی‌کاری نیز خواهیم بود و قرار نیست اکشن تنها جنبه گیم‌ پلی بازی باشد.

این استودیو همچنین اعلام کرده که پس از اتمام ساخت بازی inFamous: Second Son، کار روی Ghost of Tsushima را آغاز کرده است. به‌علاوه ساکر پانچ چیزی در حدود ۷۰ ایده مختلف برای این بازی داشته و در نهایت سعی کرده بهترین ایده ممکن را برای گیم‌ پلی این اثر جهان‌ باز انتخاب کند.

استودیو ساکرپانچ اعلام کرده است که نهایت تلاششان را کرده اند تا بازی باز خود را کاملا در نقش یک سامورایی ببیند و سعی کرده اند تا حس و حال یک سامورایی بودن در دوران فئودال ژاپن را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشند. فعلا تاریخ انتشاری برای بازی Ghost of Tsushima اعلام نشده است.

منبع:

Gearnuke

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات