قسمت سوم فیلم Prometheus ساخته می شود

قسمت سوم فیلم Prometheus ساخته می شود

امیر پورمحمد ۲۱ مهر ۱۳۹۶ نظرات

ردلی اسکات (Ridley Scott) در مورد دنباله آخرین قسمت فضایی یعنی Alien: Covenant می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

اسکات در این باره می گوید مایکل فاسبندر (Michael Fassbender) نقش بزرگی در حد نقش اول را در این دنباله ایفا می کند. هر چند دور از انتظار نیست که در این قسمت نیز مانند دو قسمت قبلی او نقش محوری داستان قرار گیرد.

اولین بار که اعلام شد ردلی اسکات برای ادامه پروژه به عنوان کارگردان انتخاب شده است طرفداران مجموعه فیلم های فضایی بسیار خرسند شدند. ردلی اسکات که به نوعی بنیان گذار این مجموعه فیلم ها و سازنده اولین فیلم فضایی است بهترین گزینه برای بازگرداندن این فیلم به صدر بود.

اولین قسمت این مجموعه در سال ۱۹۷۹ با نام Alien توسط ردلی اسکات ساخته شد.

نتیجه صبر و شکیبایی طرفداران تا کنون دو قسمت ادامه دار شده است. هر چند این دو قسمت بیشتر به عنوان اسپیناف هایی از قسمت های قبلی به نظر می رسند ولی اسکات در این مورد نیز شفاف سازی کرد. او می گوید که نهایتاً چهار قسمت دیگر ساخته خواهد شد تا این که داستان فیلم به قسمت اول که در سال ۱۹۷۹ ساخته است برسد.

قسمت دوم که با نام پرومتئوس (Prometheus) اکران نگردید و در آخرین لحظات به نام Alien: Covenant تغییر نام داد در نظر بینندگان بسیار پیچیده ظاهر شد.

برخی آن را شاهکار و بازگشت این سری مجموعه به دوران طلایی خود می دانستند ولی برخی آن را پیش پا افتاده و بسیار راز گونه می پنداشتند. در بخش فروش نیز فیلم بسیار ضعیف ظاهر شد و به سختی هزینه های ساختش را جبران کرد.

ردلی اسکات در مصاحبه ای در مورد داستان قسمت سوم این مجموعه این چنین می گوید:

“فکر کنم نشان دادن خلق و ایجاد بیگانه ها به حدی کافی نشان داده شده است. حال وقت آن شده است که داستانی جدید تعریف کنم. حال دیوید به دنبال سیاره ای جدید است تا زندگی را روی آن گسترش داده و خود بر آن فرمان روایی کند. ایده بزرگی برای قسمت بعدی دارم.”

امیدواریم که زحمات سازندگان نتیجه دهند.

منبع:

ScreenRant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات