Idris Elba: می خواهم یک ابر قهرمان باشم

Idris Elba: می خواهم یک ابر قهرمان باشم

امیر پورمحمد ۱۷ مهر ۱۳۹۶ نظرات

آدریس آلبا (Idris Elba) از علاقه خود به ایفای نقش در سری فیلم های مارول می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

آدریس آلبا در مصاحبه ای با سایت EW اعلام کرد که می خواهد نقش بزرگتری را در دنیای سینمایی مارول ایفا کند. او که تا کنون نقش کامیک هایمن دال (Heimdall) را در سری فیلم های ثور ایفا کرده است اکنون خواستار نقشی بزرگ تر می باشد. خود او در باره نقش هایمن دال اینگونه می گوید:

“من دوست داشتم که نقش کوچکی در فیلم ثور ایفا کردم اما من نه یک بازیگر اصلی و نه نقش مکمل در این فیلم بودم. هر چند این نقش کوتاه بود ولی من نهایت لذت رو از این نقش بردم. بقیه کار هایم این لذت را نداشتن. کار با تیکا (Taika Waititi) بسیار لذت بخش بود.”

سپس آلبا در مورد علاقه خود به فیلم های کامیک مارول و انتظار او از ایفای نقش در یکی از این فیلم ها می گوید:

“من علاقه دارم که در دنیای مارول بیشتر حضور داشته باشم و انتظار دارم که دنیای مارول منو بپذیره. نقشی که در فیلم ثور داشتم را خیلی دوست دارم ولی انتظار دارم که نقش بزرگ تری رو تو دنیای مارول به من محول کنند. من از دنیای مارول چیزی بیشتر از یک نقش مکمل می خواهم. من میخواهم یه ابر قهرمان باشم.”

او در ادامه مصاحبه می گوید که تا کنون نقش دیگری از دنیای مارول به او پیشنهاد نشده است.

از آثار جدید آدریس آلبا می توان به فیلم جدید The Mountain Between Us و Molly’s Game اشاره کرد. همچنین وی در فیلم برج تاریک (The Dark Tower) که از روی رمان پر فروشی به همین نام ساخته شده است نقش اول مرد را ایفا کرده است.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات