Taron Egerton بازیگر جدید شخصیت رابین‌هود

Taron Egerton بازیگر جدید شخصیت رابین‌هود

امیر پورمحمد ۰۴ مهر ۱۳۹۶ نظرات

تارون اگرتون از شخصیت جدید رابین‌هود که قرار است بازی کند سخن می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

تارون اگرتون (Taron Egerton) بازیگر ونیزی هالیوود قول داده است که نقش رابین‌هود این بار از سایر رابین‌هودهایی که مشاهده کرده‌ایم متفاوت است. تارون هم اکنون نیز بر روی پرده سینماست. او در قسمت جدید فیلم کینزگزمن (Kingsman: The Golden Circle) که چندی پیش اکران شده است در نقش یک جاسوس ظاهر شده است.

اما فیلم بعدی او که توسط کمپانی قرن بیست یکم منتشر خواهد شد رابین‌هود است. او در این فیلم با افرادی همچون جیمی فاکس در نقش جان کوچولو، بن مندلسون در نقش داروغه شهر ناتینگهام و تیم مینچین در نقش پدر تاک همبازی خواهد شد.

شاید دور از انتظار است که فیلمی که بر اساس یک افسانه و با شخصیت‌های ثابت ساخته می‌شود جا برای گفتن داستانی جدید داشته باشد ولی با توجه به گفته‌های تارون این بار شاهد داستانی جدید از این شخصیت‌ها و جنبه‌های شخصیتی جدید از آنان خواهیم بود.

تارون اگرتون چندی پیش در مصاحبه‌ای با سایت اسکرین رند (Screen Rant) که در مورد فیلم کینگزمن بود شروع به گفتن در مورد فیلم جدید خود یعنی رابین‌هود کرد. وی در مورد این فیلم این‌گونه می‌گوید:

“فکر می‌کنم در این فیلم سازندگان کم‌تر تحت تأثیر فیلم‌های قبلی ساخته‌شده در مورد این شخصیت هستند. تمام فیلم‌ها و سریال‌های قبلی یک مشکل اساسی دارند. افراد زیادی این شخصیت را در فیلم‌های متفاوتی بازی کرده‌اند مانند راسل کرو یا کوین کاستنر. مشکل تمام این فیلم‌ها این است که شدیداً رابین‌هودی هستند. فیلمی که ما خواهیم ساخت کم‌تر رابین‌هودی است.”

او در ادامه اینگونه می‌گوید:

“شخصیت رابین‌هود برخلاف فیلم‌های قبلی خشن و شخصیت تاریک‌تری دارد. در واقع این رابین‌هود قرن بیست و یکمی است. اگر فیلم پیکی بلایندرز را دیده باشید می‌فهمید که چه می‌گویم.”

تارون اگرتون در این مصاحبه با تمام وجود از فیلم‌های قبلی که در مورد این شخصیت ساخته شده است تعریف و تمجید کرد در عین حال نشان داد فیلمی که ساخته می‌شود از نقطه‌نظر دیگری به این شخصیت نگاه می‌کند و می‌خواهد جنبه‌های شخصیتی تاریک این شخصیت را نیز به تصویر بکشد.

به احتمال زیاد در فیلم جدید مانند فیلم رابین‌هود ردلی اسکات (Ridley Scott) با بازی گری راسل کرو (Russell Crowe) خبری از کلاه سبز و کمربند زرد برای رابین‌هود نیست.

نام فیلم نیز تا چندی پیش زمانی که در مرحله استوری بورد و نویسندگی قرار داشت رابین‌هود: اصالت (Robin Hood: Origins) بود ولی پس از چندین مصاحبه و انتخاب شدن تارون برای این نقش نام فیلم به رابین‌هود (Robin Hood) تغییر یافت.

 

این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است. حال باید منتظر ماند تا خبرهای بیشتری از این فیلم عامه‌پسند و محبوب عام برسد تا دید که آیا با فیلمی فراتر از رابین‌هود ردلی اسکات و متفاوت‌تر از آن روبرو هستیم یا نه.

منبع:

Screenrant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات