انیمیشن The Croods 2 ساخته می‌شود

انیمیشن The Croods 2 ساخته می‌شود

امیر پورمحمد ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

قسمت دوم پویانمایی خانواده کرودز (The Croods 2) ساخته خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

در نوامبر سال ۲۰۱۶ کمپانی یونیورسال (Universal) و دریم‌ ورکس (DreamWorks) اعلام کردند که علاقه‌ای برای ساخت ادامه و دنباله برای انیمیشن خانواده کرودز (croods) ندارند اما چندی نگذشت و امروز برخلاف این تصمیم ادامه جدیدی برای این انیمیشن ساخته می‌شود. کمپانی یونیورسال با تائید خبر ساخته شدن ادامه این پویانمایی زمان اکران قسمت دوم را ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ اعلام کرد.

سال ۲۰۱۳ زمانی که قسمت اول این انیمیشن اکران گردید توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند فروش خوب این انیمیشن و نامزد شدن این پویانمایی برای اسکار امکان ساخت دنباله را برای آن تقویت می‌کرد ولی کمپانی سازنده آن علا رقم موفقیت‌های این انیمیشن علاقه‌ای برای ساخت ادامه آن نشان نمی‌داد تا اینکه خلاف این تصور زمانی برای اکران قسمت دوم اعلام گردید.

 

قسمت اول روایت کننده داستان خانواده غارنشینی به نام کرود بود که برای بقا در جنگ بود کمدی انیمیشن بیش از حد با ظرافت چیده شده بود و در لحظاتی بیننده را به خنده‌ای ته دل وادار می‌کرد.

فیلم,فیلم جدید,سینما,انیمیشن,خانواده کرودز,کمپانی یونیورسال,قسمت دوم انیمیشن خانواده کرودز,خانواده غارنشین قسمت دوم,نیکولاس کیج در انیمیشن کرودز, Universal, DreamWorks,Croods 2,Nicolas Cage,Emma Stone, The Croods, The Croods 2

علاوه بر داستان و کمدی ناب این انیمیشن صداپیشگی بازیگران محبوبی همچون نیکولاس کیج (Nicolas Cage)  و اما استون (Emma Stone) دیدن این انیمیشن را پیش از پیش جذاب می‌کرد.

حال باید منتظر ماند تا قسمت دوم این پویانمایی ساخته شود تا توانست باری دیگر با خانواده کرود در عصر حجر همراه شد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات