دونالد گلاور: علاقه شدیدی به کارگردانی Star Wars دارم

دونالد گلاور: علاقه شدیدی به کارگردانی Star Wars دارم

امیر پورمحمد ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

جدیدترین برنده کارگردانی فیلم کمدی جشنواره امی از علاقه خود به جنگ ستارگان سخن می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش با برگزاری جشنواره امی و اعلام لیست برندگان توسط کمیته نظارت کننده بر این جشنواره مصاحبه‌هایی با برندگان این جشنواره صورت گرفت. شاید یکی از جذاب‌ترین مصاحبه‌ها مربوط به دونالد گلاور (Donald Glover) بود. او که توانسته است جایزه بهترین کارگردانی فیلم کمدی را برای سریال آتلانتا (Atlanta) به دست آورد اولین سیاه‌پوستی شد که توانست این جایزه را بعد از ۶۸ دوره جشنواره به چنگ آورد.

سریال,سینما,فیلم,جشنواره ‌امی,جشنواره ‌امی 2017,69 جشنواره ‌امی ,نامزدهای جشنواره‌امی 2017,برترین سریال‌های آمریکایی ,مصاحبه دونالد گلاور,دونالد گلاور کارگردان جنگ ستارگان,دونالد گلاور در جنگ ستارگان, 69th Annual Primetime Emmy Awards,Donald Glover,Star Wars, Emmy Awards 2017

در مصاحبه‌ای که با وی صورت گرفت او از علاقه شدید خود به سری فیلم‌های جنگ ستارگان (Star Wars) گفت و اعلام کرد که علاقه دارد کارگردانی آن فیلم را نیز انجام دهد. خود وی در این مورد این‌گونه می‌گوید:

“من بسیار افتخار می‌کنم که کارگردان چنین مجموعه‌ای باشم ولی انجام این کار برای من بسیار بزرگ است. نمی‌دانم که من برای انجام این کار آماده‌ام یا نه.”

شاید کارگردانی فیلم توسط گلور یک رویا به نظر برسد ولی با توجه به برکناری و قطع رابطه جاش ترنک (Josh Trank) کارگردان آخرین قسمت جنگ ستارگان و قسمت جدیدی که در سال ۲۰۲۰ ساخته می‌شود شاید شانس و اتفاقات دست‌به‌دست دهند و گلور به آرزوی دیرینه خود برسد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات