ویدیو: تریلر فیلم The Current War

ویدیو: تریلر فیلم The Current War

امیر پورمحمد ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

بررسی اولین تریلر بلند فیلم جنگ فعلی (The Current War). با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش اولین تریلر بلند The Current War فیلمی در ژانر بیوگرافی حوادث تاریخی  منتشر شد. اولین تریلر این فیلم که در فستیوال فیلم تورنتو منتشر شده بود تنها نشان دهنده ۳۰ ثانیه از حوادث فیلم بود. این تریلر نقاط تاریک داستان فیلم را روشن نکرده بود و تنهاترین چیزی که از آن می‌شد از آن به دست آورد حضور بازیگر محبوب سینما بندیکت کمربچ (Benedict Cumberbatch) در فیلم بود.

 

تا اینکه تریلر بلند این فیلم چندی پیش منتشر گردید. اینک حضور دو هنرپیشه معروف دیگر یعنی مایکل شانون (Michael Shannon) و نیکولاس هولت (Nicholas Hoult) علاوه بر بندیکت در فیلم قطعی گرید. تیم بازیگری فیلم بدون هیچ کم و کسری حاضر است اینک نوبت به داستان فیلم می‌رسد تا سرنوشت فیلم را مقدر کند.

داستان فیلم روایت کننده حوادث اتفاق افتاده بین سه شخصیت معروف دنیای علم یعنی نیکولاس تسلا، ادیسون و وستینگ هوس است. این سه دانشمند به صورت هم‌زمان در حال توسعه و گسترش علم الکتریک در زمان خود بوده‌اند ولی فقط یکی از آن‌ها شانس اقتصادی کردن ایده خود را دارد. این فیلم نشان‌دهنده جنگ بین این سه دانشمند برای به دست آوردن انحصار استفاده از انرژی الکتریسیته است.

این فیلم برای اکران در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ برنامه‌ریزی شده است.

 

کارگردان: Alfonso Gomez-Rejon

نویسنده: Michael Mitnick

ستارگان: Nicholas Hoult, Michael Shannon, Benedict Cumberbatch

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات