گجت محافظ وسایل با ارزش شما

گجت محافظ وسایل با ارزش شما

حسام نجاتی ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

این دستگاه کوچک، اما کاربردی برای راحتی ما که هرگز سردرگم نشویم ساخته شده است. با گیمر همراه باشید.

 

حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که ماشین خود را در پارکینگ های بزرگ گم کنید؟ ماشین خود را پارک می کنید و برای خرید به مراکز خرید می روید، ولی وقتی می خواهید به یاد بیاورین که ماشینتان در کدام قسمت است کمی سخت است. این وسیله کوچک دوست داشتنی می تواند به راحتی به شما در پیدا کردن آن کمک کند.

 

اندازه این وسیله حدود یک سکه میباشد. به دلیل اندازه کوچک آن می توان در هرجا قرار داد. اما آیا راهی برای ردیابی وسیله نقلیه خود بدون صرف هزینه زیاد وجود دارد؟ بله البته که وجود دارد.

این شرکت کالیفورنیایی توانسته است این دستگاه کوچک را به گونه ای طراحی کند که با گوشی های هوشمند ما ارتباط برقرار کند.

اما سوال اینجاست، چگونه؟

خیلی آسان اپ رایگان آن را دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید و به دستگاه متصل شوید. می توانید تنظیمات مورد نیاز را در عرض ۵ دقیقه به نرم افزار بدهید؛ حتی این در هنگام استفاده از این دستگاه نیاز نیست که مبلغی را برای نمایش نقشه یا GPS پرداخت کنید.

کوچک بودن این وسیله امتیازات زیادی دارد، برای مثال: اگر ماشینتان به سرقت رفت شما با جاسازی دقیق TrackR در زیر روپوش صندلی یا زیر زیرپایی یا دور فرمان باعث می شود که فرد این وسیله را نتواند به راحتی پیدا کند.

یا اگر ماشینتان را در پارکینگ گم کرده اید کافی است. اپ را در گوشی خود اجرا کردن و بر روی دکمه “Lost Item” کلیک کرده تا محل دقیق ماشین خود را بیابید و هر چقدر به ماشین خود نزدیک میشوید دستگاه آلارم مناسبی از خود پخش می کند.

قیمت این محصول شاید به نظر گران باشد، قیمت آن حدود ۲۹ دلار برای دو عدد TrackR می باشد.

در پایان می توان گفت این ابزار بسیار مفید بوده و موارد استفاده زیر آن را مفید می کنند:

  1. ماشین
  2. سگ
  3. خود گوشی
  4. کالسکه بچه
  5. و…

منبع:

Smart Device Trends

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات