فیلم‌برداری قسمت چهار Avengers در اسکات لند خواهد بود

فیلم‌برداری قسمت چهار Avengers در اسکات لند خواهد بود

امیر پورمحمد ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

به توجه به خبر‌های انتشاریافته فیلم‌برداری قسمت چهارم سری فیلم‌های انتقام جویان امسال در اسکاتلند شروع خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

باری دیگر فیلم انتقام جویان (Avengers) به اسکاتلند بازخواهد گشت. طبق خبرهای منتشر شده فیلم‌برداری این فیلم در اسکات لند و در دو شهر ادینبرگ (Edinburgh) و گلسگو (Glasgow) صورت خواهد گرفت. البته پیش از این نیز فیلم‌برداری‌هایی در اسکاتلند صورت گرفته است مثلاً بخشی از قسمت سوم یعنی انتقام جویان جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) در اسکات لند بوده است. هر چند سکانس‌های فیلم‌برداری شده در فیلم دقیق مشخص نیستند ولی با توجه به عکس‌های منتشر شده از لوکیشن فیلم‌برداری در اسکات لند احتمالاً سکانس درگیری بین ارتش Thanos و تیم اونجر در اسکات لند فیلم‌برداری شده است.

فیلم,فیلم جدید,سینما,انتقام جویان,انتقام جویان قسمت 4,شروع فیلم‌برداری قسمت چهار انتقام جویان,ساخته شدن انتقام جویان در اسکاتلند,مجله دیلی رکورد, Avengers,Avengers 4,Avengers: Infinity War,Daily Record

در حال حاضر بخشی از قسمت چهارم در حال فیلم‌برداری در ژاپن است. ول بخش اصلی فیلم‌برداری که در اسکاتلند اتفاق خواهد افتاد قرار است از اواخر امسال آغاز گردد.

علاوه بر قسمت چهار انتقام جویان شایعاتی مبنی بر شروع فیلم‌برداری یک فیلم دیگر از دنیای مارول در اسکات لند فیلم‌برداری خواهد شد. با توجه به یک مجله اسکات لندی به نام Daily Record فیلمی دیگر نیز امسال در اسکات لند شروع به فیلم‌برداری خواهد شد. این مجله در این باره این‌گونه می‌گوید:

“امسال علاوه بر فیلم انتقام جویان قسمت چهار فیلمی دیگر از دنیای مارول در اسکات لند شروع به فیلم‌برداری خواهد کرد.”

البته این با توجه به مدارک این مجله فقط به بررسی یک احتمال و چندین شایعه پرداخته است و تنهاترین دلیل این سخن توسط این مجله حضور چندین بازی گر و کارگردان‌ها مارول در اسکات لند به‌صورت هم‌زمان بوده است. البته نمی‌توان مطمئن بود شاید امسال کشور اسکاتلند سازنده دو فیلم از دنیای مارول خواهد بود. آنچه معلوم است باری دیگر کمپانی مارول به اسکاتلند بازگشته است.

منبع:

Screenrant

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات