DLC جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3

DLC جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3

احمد هاتفی ۰۴ شهریور ۱۳۹۶ نظرات

استودیو سی‌آی گیمز (CI Games) در جدیدترین اخبار بازی Sniper Ghost Warrior 3 بسته الحاقی جدید این عنوان را با نام The Sabotage معرفی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو سی‌آی گیمز (CI Games) اعلام کرده است که بسته الحاقی جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3 قرار است یک حالت کمپین تک نفره را به بازی اضافه کند. وقایع این بسته الحاقی پیش درآمدی بر داستان اصلی بازی می باشد و قبل داستان بخش اصلی بازی روایت می شود.

وقایع داستانی این کمپین، پیش‌درآمدی از داستان اصلی این بازی است. در این کمپین شاهد کاراکتری به نام رابرت نورث هستیم که در واقع برادر شخصیت اصلی بازی Sniper Ghost Warrior 3 است و در آن سو شخصیت جوناتان نورث را می‌بینیم که در کنار یکدیگر به نبرد با گروه ۲۳ Society می‌روند.

در DLC جدید، نورث با خرابکاری در ارتش گرجی که به دست جنرال اوتر لئونیدز هدایت می‌گردد، زمینه را برای شکل‌گیری یک انقلاب جدایی طلبانه فراهم می‌کند.

بخشی از جزئیات بسته الحاقی جدید بازی Sniper Ghost Warrior 3:

  • محیط‌های جدید
  • سلاح‌های جدید
  • ماموریت‌های جدید
  • اتومبیل‌های جدید

علاقه مندان به بازی Sniper Ghost Warrior 3 می توانند بسته الحاقی جدید این عنوان را با نام The Sabotage، در تاریخ ۱۴ شهریور خریداری کنند. بازی Sniper Ghost Warrior 3 در حال حاضر در دسترس کاربران PC ،PS4 و Xbox One می باشد.

منبع:

eurogamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات