تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Friday the 13th: The Game

تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Friday the 13th: The Game

احمد هاتفی ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

Gun Media؛ سازنده و ناشر عنوان ترسناک Friday the 13th: The Game، اعلام کرده است که نسخه فیزیکی این بازی منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

یکی از عناوین ترسناک برتری که امسال منتشر شد بازی Friday the 13th: The Game می‌باشد که از یک فیلم دهه هشتادی الهام گرفته است و در زمینه ترساندن بسیار موفق ظاهر شده است.

این عنوان برگرفته از فیلم ترسناک دهه‌ی هشتاد میلادی با همین نام می‌باشد که در آخر بازی آن تبدیل به عنوانی چند نفره برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی شد.

در اقدامی عجیب اعلام شده است که نسخه فیزیکی بازی Friday the 13th: The Game در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. نکته قابل توجه این است که عدد ۱۳ اکتبر از نام بازی برگرفته شده است و نشان‌دهنده این است که سازندگانی خوش ذوق و هوشمند پشت این بازی قرار گرفته‌اند.

نسخه فیزیکی بازی Friday the 13th: The Game دارای محتویات اضافه‌ای مانند لباس Bloody Jason و یک بسته لباس برای دارندگان کنسول‌های خانگی خواهد بود.

 نسخه‌ی فیزیکی بازی قیمتی مشابه با نسخه‌ی دیجیتالی آن، یعنی ۳۹٫۹۹ دلار خواهد داشت و پیش‌خرید این عنوان هم‌اکنون از طریق چندین سایت معتبر امکان پذیر خواهد بود.

نسخه دیجیتالی بازی Friday the 13th: The Game در ۵ خرداد ۹۶ منتشر شده است و نسخه دیجیتالی آن در تاریخ ۲۲ مرداد ۹۶ برای Xbox One، PS4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد گردید.

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات