بازی Injustice 2 پردرآمدترین عنوان کنسولی سه‌ماهه دوم ۲۰۱۷

بازی Injustice 2 پردرآمدترین عنوان کنسولی سه‌ماهه دوم ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی کمپانی Time Warner اطلاعاتی را از عناوین پرفروش در زمینه صنعت گیم منتشر کرده که در رده اول، اسم بازی Injustice 2 به چشم می‌خورد. با گیمر همراه باشید.

 

بی‌شک بازی Injustice 2 یکی از عناوین مبارزه‌ای بسیار جذابی است که در چند ساله اخیر منتشر شده است و با این که نسخه اول این بازی چندان موفق نبود اما سازندگان دست از تلاش بر نداشتند و این بار استودیو ندررلم (Nether Realm) یک بازی فایتینگ در حد عالی ساخته است که با عناوینی همچون مورتال کمبت و تکن برابری می‌کند و حتی در زمینه‌هایی پیشرفته‌تر از این دو است.

به تازگی گزارشی از طرف Time Warner منتشر شده که می‌گوید بازی Injustice 2 پردرآمدترین بازی کنسولی در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۱۷ بوده است.

شاید این اخهبار چندان دور از ذهن نباشد و صدرنشینی بازی Injustice 2 در این لیست چیز قابل انتظار باشد.

زیرا در چند وقته اخیر این بازی در آمار فروش ماه می فروشگاه پلی‌استیشن در صدر ایستاد. این بازی همچنین در همان ماه در ایالات متحده پر فروش‌ترین بازی فیزیکی معرفی شد. علاوه به همه این‌ها، پرفروش‌ترین بازی فیزیکی ماه می در بازار بریتانیا را نیز اضافه کنید تا متوجه شویم بازی تا چه حد پرطرفدار است.

اما در این لیست نباید عناوینی مثل Mario Kart 8 Deluxe ،Prey و Tekken 7 و ARMS را نادیده گرفت که بسیار پر درآمد ظاهر شده‌اند و رقیبانی برای Injustice 2 بوده‌اند. در ضمن این را هم در نظر بگیرید که وقتی می‌گوییم «پردرآمدترین»، درباره میزان نسخه به فروش رفته صحبت نمی‌کنیم بلکه واحد پول مورد نظر ما است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات