حضور Katheryn Winnick در بخش زامبی COD: WWII

حضور Katheryn Winnick در بخش زامبی COD: WWII

احمد هاتفی ۲۸ تیر ۱۳۹۶ نظرات

پس از معرفی دو بازیگر معروف و تایید حضورشان در بخش زامبی بازی COD: WWII، حال نوبت به معرفی Katheryn Winnick رسیده است. با گیمر همراه باشید.

 

تا کنون حضور ۲ بازیگر معروف، الودی یانگ و دیوید تننت در بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII تایید شده است و حال نوبت به معرفی سومین نفر رسیده است.

نفر بعدی که در بخش زامبی عنوان جدید ندای وظیفه حضور دارد، بازیگر زنی بنام کاترین وینیک (Katheryn Winnick) می‌باشد. او بازیگر سریال Vikings می‌باشد و در بخش زامبی بازی Call Of Duty: WWII نقش فردی بنام ماری فیشر را بر عهده دارد.

اکتیویژن در مورد این کاراکتر تنها گفته است که او شخصیت شجاعی دارد و باید تا رونمایی رسمی از این بخش بازی COD: WWII منتظر اطلاعات تکمیلی باشیم.

حالت زامبی بازی Call of Duty: WW2 دارای «یک داستان کاملاً جدید و تجربه‌ای بسیار وحشتناک» است و بازگوکننده‌ی قصه‌ی «تلاش سخت رایش سوم برای تشکیل ارتشی جدید در اواخر جنگ جهانی دوم» خواهد بود.

تا بدین جای کار اطلاعات زیادی از بخش زامبی بازی منتشر نشده است و چند روز پیش هم ویدیویی فاش شد که به علت ناقص بودنش طرفداران و بازی‌بازان ترجیح دادند آن را تماشا نکنند. بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۲۹ تیر ۱۳۹۶ بطور رسمی رونمایی خواهد شد.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان (سوم نوامبر) سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات