سه‌گانه Dark Knight بازسازی می‌شود

سه‌گانه Dark Knight بازسازی می‌شود

امیر پورمحمد ۲۴ تیر ۱۳۹۶ نظرات

کریستوفر نولان در مصاحبه‌ای از ریمستر شدن سه‌گانه بتمن سخن می‌گوید. با گیمر همراه باشید.

 

کریستوفر نولان (Christopher Nolan) کارگردان موفق هالیوودی شخصاً اعلام کرد که در حال ریمستر (بازسازی فیلم) فیلم‌های قبلی خود است. اولین فیلمی که با کیفیت ۴K بازی‌سازی خواهد شد سه‌گانه بتمن خواهد بود.

نولان در مصاحبه آخرین فیلم خود یعنی (Dunkirk) به این موضوع که برای او خیلی مهم است که بینندگان خانگی بتوانند فیلم‌های وی را با کیفیت بالا در خانه تماشا کنند اشاره کرده بود. وی در این گفت‌وگو در مورد قابلیت‌های جدید نمایشگرهای خانگی و امکانات HDR گفت.

 

فیلم,فیلم جدید,کریستوفر نولان,بتمن,سه‌گانه بتمن,بازسازی,ریمستر شوالیه تاریکی,بازسازی سه‌گانه بتمن,سه‌گانه بتمن ساخته کریستوفر نولان,شوالیه تاریکی با کیفیت بالا,بازسازی شوالیه تاریکی,فیلم‌برداری سه‌گانه بتمن, Christopher Nolan,Dark Knight,4K,16K

 

“فیلم‌برداری اصلی فیلم با کیفیتی نزدیک به ۴K ضبط شده است. با توجه به پیشرفت‌هایی که در زمینه نمایشگرهای خانگی صورت گرفته است به ما این امکان داده شده است که به تماشاگرانی که در خانه هستند این امکان را بدهیم که فیلم را با کیفیتی که می‌خواستیم نشان داده شود ببینند. از نظر من این پروسه بسیار هیجان‌انگیز است.”

نولان در گفت‌وگوی خود به این نکته اشاره کرد که قسمت‌هایی از این سه‌گانه با کیفیت ۶K فیلم‌برداری شده است و البته چندین قسمت نیز با کیفیت ۱۸K توسط دوربین‌های ای مکس گرفته شده است در نتیجه نیازی به بازسازی‌های پیچیده کامپیوتری نیست. وی اشاره کرد که در حال حاضر در حال کار بر روی ریمستر کردن این سه‌گانه است ولی زمانی برای انتشار آن اعلام نکرد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات