خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Index for table './gamrir_site/wp_options.MYI' is corrupt; try to repair it]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1674932080.8391020298004150390625' WHERE `option_name` = '_transient_doing_cron'

سازنده Shadow Of The Colossus لیست تغییرات نسخه بازسازی‌شده را برای سونی ارسال کرده است | گیمر
سازنده Shadow Of The Colossus لیست تغییرات نسخه بازسازی‌شده را برای سونی ارسال کرده است

سازنده Shadow Of The Colossus لیست تغییرات نسخه بازسازی‌شده را برای سونی ارسال کرده است

احمد هاتفی ۰۹ تیر ۱۳۹۶ نظرات

کارگردان بازی Shadow Of The Colossus برای ساخت نسخه بازسازی شده این عنوان، لیستی از تغییرات نسخه جدید را به کمپانی سونی عرضه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

هرچند که نمایشگاه E3 2017 چنگی به دل نمی‌زد، اما کمپانی‌ها با ارائه سوپرایزهای خود توانستند تا حدی رضایت طرفداران خود را بدست بیاورند. یکی از بزرگترین سورپرایزها در کنفرانس سونی اتفاق افتاد و آن چیزی نبود جز معرفی نسخه بازسازی شده بازی Shadow Of The Colossus.

بازی Shadow Of The Colossus در سال ۲۰۰۵ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شد و می‌توان گفت فراتر از بازی‌های آن زمان ظاهر شد و ایده‌ای نو و بی‌نظیر حساب می‌شد.

حال پس از گذشت ۱۲ سال، آقای Fumito Ueda؛ کارگردان بازی Shadow Of The Colossus لیستی از تغییرات نسخه جدید و بازسازی شده این عنوان را برای کمپانی سونی فرستاده است تا کار ساخت این عنوان بیش از پیش به تعویق نینداخته شود و شاهد صحنه‌های جدید و متفاوت در بازی باشیم.

کار ساخت این عنوان بر عهده استودیو Bluepoint Games می‌باشد. تیمی که قبل این ساخت ریمستر بازی Gravity Rush و Uncharted: The Nathan Drake Collection را بر عهده داشته‌ است.

در ساخت نسخه بازسازی شده Shadow Of The Colossus، آقای Fumito Ueda در ساخت آن دخالتی نخواهد داشت اما این به آن معنا نیست که او کاملا کنار گزاشته شده باشد. استودیو Bluepoint Games اعلام کرده است که برای بازسازی این شاهکار از نظرات، ایده‌ها و پیشنهادات فومیتو اوئدا استفاده خواهد کرد و از این رو است که او لیستی از تغییرات بازی را برای کمپانی سونی فرستاده است.

آقای Fumito Ueda در مصاحبه با وب‎‌سایت یورو گیمر (EuroGamer) گفته است:

“من درخواست خود را درباره محتوا و تنظیمات بازی، ارسال می‌کنم اما درباره اجرای آن نمی‌دانم باید چه بگویم.”

همانطور او ادامه داد:

“من نمی‌توانم درباره تغییرات نسخه بازسازی شده اطلاعاتی را بگویم. ممکن است من چیزی بگویم ولی در نهایت و در نسخه نهایی بازی شاهد آن نباشیم و این مشکل بزرگی است.”

فومیتو اوئدا کارگردانی بازی‌های ICO و The Last Guardian را در کارنامه خود دارد.

حال باید منتظر ماند و دید که کمپانی سونی چه واکنشی را نسبت به درخواست فومیتو اوئدا خواهد داشت و آیا نظرات و پیشنهادات او را نسبت به بازسازی عنوان Shadow Of The Colossus اعمال خواهد کرد یا خیر. بازی Shadow Of The Colossus قرار است در سال ۲۰۱۸ برای PlayStatoion 4 منتشر شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات