لیست بازی‌های اکتیویژن در E3 2017

لیست بازی‌های اکتیویژن در E3 2017

احمد هاتفی ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی اکتیویژن لیست بازی‌های خود را در نمایشگاه E3 اعلام کرده و خبر از سوپرایزی با محوریت بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy داده است. با گیمر همراه باشید.

 

اکتیویژن (Activision) از کمپانی‌های بزرگی است که امسال در نمایشگاه E3 بسیار سر و صدا خواهد کرد و با عناوین و لیستی که برای این نمایشگاه منتشر کرده است، انتظار می‌رود از پرجمعیت‌ترین کنفرانس‌های حاضر در E3 2017 باشد.

اکتیویژن بازی‌های Destiny 2، Call of Duty: WWII و بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را لیست کرده است. شاید در بین این ۳ بازی، نسخه جدید بازی Call of Duty بیشتر خودنمایی می‌کند و انتظار می‌رود اکتیویژن بیشتر بر روی این بازی تمرکز داشته باشد اما این کمپانی اعلام کرده است که سوپرایزی بزرگ با محوریت بازی خاطره‌انگیز کرش بندیکوت را در برنامه خود دارد.

می‌توان بزرگترین نمایش را به بازی Call of Duty: WWII اختصاص داد. بازی که موارد زیادی از جمله دیویژن‌ها را برای نمایش دارد. دیویژن‌ها ویژگی جدید بازی هستند که به شما اجازه می‌دهند از بین پنج کلاس تعبیه شده برای بازی یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و به بازی کردن بپردازید.

به عبارتی در اینجا دیگر شاهد شخصی سازی سنتی کلاس‌های خود در بخش چند نفره بازی نخواهیم بود. لیست دیویژن‌های بازی به شرح زیر است:

  • Airborne: سربازانی برای مبارزه کردن که سریعا حرکت کرده و صدایی از آن‌ها نخواهید شنید
  • Mountain: این دسته از سربازان تخصص خاصی در شلیک‌های دقیق و مرگبار دارند
  • Infantry: در این دسته می‌توانید از سلاح‌هایی که دارای نیزه هستند استفاده کنید
  • Armored: در این دسته از سلاح‌های سنگین برخوردار هستید
  • Expeditionary Force: این دسته از سربازان دارای آیتم‌ و سلاح‌های انفجاری و آتش زا هستند

علاوه بر دیویژن‌ها، شاهد حالت War هستیم که در این بخش افراد در تیم‌های بزرگ به مبارزه با رقیبان و دشمنان خود می‌روند و محل مبارزات، میادین بسیار عظیم و خاصی با شرایط جوی جنگ جهانی دوم خواهد داشت.

در این حالت هر یک از افراد دارای وظیفه خاصی خواهند بود؛ برای مثال فردی که تک تیرانداز است در پشتیبانی به سربازان پیاده کمک خواهد کرد و فردی که عهده‌دار درمان سربازان است باید در سریع‌ترین زمان به معالجه زخمی‌ها برسد و نزدیک‌ترین جا باشد تا بتواند ارتش خودی را نجات دهد.

شاید در آخر معرفی بازی Call of Duty: WWII، اشاره‌ای به بخش Hedquarters بشود. در این بخش بازیکنان می‌توانند به رقابت کردن، دریافت پاداش و مشاهده دست‌آوردهای خود پرداخته و به سایر دوستان‌تان متصل شوند.

پس از Call of Duty: WWII، انتظار می‌رود نمایش بزرگ اکتیویژن مربوط به بازی Destiny 2 باشد. استودیو بانجی سازنده این بازی است که به در اطلاعات بازی گفته است بازیکنان می‌توانند بخش داستانی بازی Destiny 2 را به همراه بخش رقابتی و مشارکتی تجربه کنند.

در آخر نوبت به بازی نوستالژیک کرش بندیکوت با عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy خواهد رسید که عنوانی ریمسترشده از سه بازی ابتدایی سری بازی‌های کرش است. همچنین گفته شده است در آخر معرفی این بازی، سوپرایزی بزرگ برای علاقه‌مندان به این بازی منتشر خواهد شد.

مطمئنا کنفرانس کمپانی بزرگی همچون اکتیویژن بسیار هیجان‌انگیز و پر محتوا خواهد بود. با گیمر همراه آخرین اخبار نمایشگاه E3 باشید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات