معرفی بازی Oxygen Not Included

معرفی بازی Oxygen Not Included

احمد هاتفی ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

چند روز پیش استودیو سازنده بازی Don’t Starve، استودیو Klei اعلام کرد که عنوان جدید Oxygen Not Included بزودی در Steam در دسترس قرار خواهد گرفت. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Oxygen Not Included یک بازی شبیه‌ساز فضا است که به شما امکان می‌دهد تا یک منطقه فضایی را بسازید و آن را مدیریت کنید. در این بازی باید زمین را بکنید، بسازید و تلاش خود را برای بهبود وضعیت منطقه فضایی بکار ببندید.

سازنده بازی Oxygen Not Included شرکت بسیار عجیب Klei Entertainment است که تمام تلاش خود را می‌کند تا بازی‌های خود را بسیار متمایز جلوه دهد و بازی‌های ارائه شده‌ی قبلی توسط این شرکت نظیر Mark of Ninja و Don’t Starve نیز این گفته را تصدیق می‌کند. این بازی با گرافیک ۲ بعدی عرضه شده است و شما از روبرو نمای کلی محیط را می‌بینید.

این مسئله به شما اجازه می‌دهد تا مدیریت قسمت‌های مختلف بازی را با سرعت بیشتری انجام دهید. برای پیشروی در این بازی باید برای ساکنین منطقه فضایی خود امکاناتی نظیر آب، غذا و اکسیژن فراهم کنید. البته نباید شاد بودن آن‌ها را از یاد ببرید؛ قسمتی که در پیشرفت جزیره شما، کمک بسزایی خواهد کرد.

به تازگی نیز نسخه آلفایی برای این بازی منتشر شده است که از طرف بازی‌بازان با استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است و به همین دلیل استودیو سازنده اعلام کرده است کسانی که نسخه آلفا را خریداری کرده باشند نیازی نیست تا برای نسخه اصلی این عنوان مبلغی پرداخت کنند و همچنین گفته شده است برای کسانی که دارنده یکی از بازی‌های استودیو Klei باشند، ۲۰ درصد تخفیف در هنگام خرید بازی Oxygen Not Included به آن‌ها داده می‌شود.

استودیو سازنده در نمایشگاه E3 2016 اعلام کرده بود بازی در تاریخ ۱۹ اردیبهشت برای پلتفرم‌های Mac و Linux منتشر خواهد شد. اما با موفق ظاهر شدن در مرحله آلفا تصمیم بر این شده است تا جزئیات بیشتر به بازی وارد شود.

این بازی قرار است در تاریخ ۱۸ مه مصادف با ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ تتها در فروشگاه اینترنتی بازی‌های ویدیویی Steam عرضه شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات