کاربران بازی Overwatch سی میلیونی شدند

کاربران بازی Overwatch سی میلیونی شدند

احمد هاتفی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

به تازگی شرکت بلیزارد (Blizzard) آماری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد تعداد کاربران بازی Overwatch، از زمان عرضه‌اش تا به حال به ۳۰ میلیون رسیده است. با گیمر همراه باشید.

 

شرکت بلیزارد (Blizzard) که سازنده و خالق بازی محبوب Overwatch می‌باشد، به تازگی آماری را منتشر کرده است که نشان می‌دهد تعداد بازی‌بازان این عنوان از مرز ۳۰ میلیون گذشته‌اند ولی این شرکت تعداد بازیکان و کاربران پلتفرم‌های مختلف را تفکیک نکرده است و این آمار کلی می‌باشد.

صفحه رسمی توییتر بازی Overwatch در واکنش به این دستاورد، با انتشار پستی اعلام کرده است:

“بیش از ۳۰ میلیون بازی‌باز در بازی بزرگ Overwatch! از همه شما تشکر می‌کنیم برای همراهی ما در این راه، ما هیچ تیمی بهتر از شما را برای خود سراغ نداریم.”

یک بازی ویدیویی چند نفره تیمی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط بلیزارد انترتینمنت ساخته و منتشر شده است. این بازی در بلیزکان سال ۲۰۱۴ پرده‌برداری شد، بازی بر گیم‌پلی مشارکتی چندنفره با استفاده از «قهرمانان» مختلف بنا گذاری شده است که هر کدام درارای توانایی‌های خود و نقش خود را در یک تیم است. اورواچ (Overwatch) در تاریخ ۲۴ مه سال ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به بازار عرضه شد.

در بازی Overwatch، بازی‌باز در نقش یکی از ۲۴ قهرمان بازی در میدان جنگ ظاهر می‌شود و تیم‌های ۶ نفره باید با همکاری هم بازی را به پایان برسانند و تیم از استراتژی خاصی پیروی کند.

در بازی باید از مناطق خود ویا مناطق تعین شده دفاع کرد و یا مهمات و اسلحه‌ها را دور از دست دشمن نگهداشت. بازی Overwatch از بهنرین بازی‌های مولتی‌پلیر (چندنفره) است که در عرض یک سال توانسته کاربرانش را به ۳۰ میلیون برساند. حال باید منتظر ماند و دید که آیا این بازی این روند رو به رشد را حفظ خواهد کرد یا نه.

منبع:

GameSpot
مطالب مرتبط
نظرات