بهبودی خودکار در بازی Call of Duty: WWII وجود ندارد

بهبودی خودکار در بازی Call of Duty: WWII وجود ندارد

احمد هاتفی ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

طبق گفته سازندگان بازی Call of Duty: WWII، بهبودی در این بازی خود به خود روی نخواهد داد و افرادی هستند که به شما کمک خواهند کرد. با گیمر همراه باشید.

 

هفته گذشته بازی Call of Duty: WWII به طور رسمی از طرف استودیو اکتیویژن معرفی شد و این شرکت اعلام کرد که طی لایو استریمی اطلاعات زیادی را از بازی منتشر خواهند کرد.

استودیو Sledgehammer Games که ساخت این عنوان را بر عهده داشته است، به همراه شرکت اکتیویژن اطلاعاتی مبنی بر بخش چندنفره و تک‌نفره بازی و همچنین درباره بخش داستانی زامبی‌ها ارائه دادند و در ادامه درباره یک ویژگی منحصر به فرد سخن گفتند.

سازندگان بازی اعلام کردند که نوار سلامت بازیکن (Health Regen)، به صورت خودکار در بازی بهبود نخواهد یافت و این باعث خواهد شد تا بازی بیش از پیش جذاب‌تر شود و معنای کار تیمی بیشتر به چشم بخورد.

گلن اسکافیلد (Glen Schofield)، یکی از بنیان‌گذاران استودیو Sledgehammer Games در این باره می‌گوید:

“شما باید نگران تک تک گلوله‌هایی باشید که به سمت‌تان شلیک می‌شوند. شما ابرقهرمان نیستید که جلوی گلوله‌ها بایستید و فرضا چند گلوله بخورید و زنده بمانید. این برای ما تازگی دارد که سربازانی را ببینیم که جنگجویان درجه یک نیستند و آسیب‌پذیری آن‌ها را به نمایش بگذاریم. آن‌ها بی‌تجربه هستند و از این‌رو ساخت گیم‌پلی متفاوت در این راستا چالش خوبی را به‌وجود آورده است.”

در اولین نسخه از بازی Call of Duty برای اینکه بتوانید نوار سلامت خود را بهبود بخشید می‌بایست از جعبه‌ی کمک‌های اولیه استفاده می‌کردید؛ این در حالی است که در نسخه‌های بعدی زمانی که آسیب می‌دیدید، می‌توانستید پناه بگیرید تا نوار سلامت شما به صورت خودکار بهبود یابد.

از طرفی در جریان یک مصاحبه از سوی مایکل کاندری، یکی دیگر از موسسان اسلج‌همر، وی به این نکته اشاره کرده که در طول بازی گزینه‌های مختلفی وجود دارد که در جریان آن‌ها هم‌تیمی‌هایتان می‌توانند به شما کمک کنند. برای مثال، زمان‌هایی هستند که مهمات ندارید و می‌توانید از آن‌ها درخواست مهمات کنید. وی در این‌باره می‌گوید:

“بعضی از هم‌تیمی‌های شما ویژگی‌های خاصی به خود اختصاص داده‌اند که از طریق آن‌ها می‌توانند به شما کمک کنند. اگر در نزدیکی یکی از آن‌ها قرار داشته باشید، می‌توانید از آن‌ها درخواست کمک کنید.”

او در ادامه گفت:

“اینکه بخشی از یک تیم کوچک باشید و به یکدیگر در شرایط مختلف کمک کنید، تجربه‌ای متفاوت را نسبت به نسخه‌های پیشین در اختیار شما قرار می‌دهد. این شما هستید که به هم‌تیمی‌های خود متکی می‌شوید و از آن‌ها می‌خواهید تا کمک‌تان کنند. با این تفاسیر، اگر مهمات کم داشته باشید، می‌توانند به شما مهمات بدهند.”

این اطلاعات نشان می‌دهند که باید با هر تیمی که می‌سازید، استراتژی خاصی را دنبال کنید و سعی کنید با کمترین خسارت به دشمن برسید و بیشتر از همه مراقب افراد و دوستان خود باشید که این می‌تواند تجربه‌ای جدید باشد که علاوه بر خود باید مراقب هم‌رزمی‌ها و دوستان خود نیز باشید.

بازی Call of Duty: WWII در تاریخ ۱۲ آبان (سه نوامبر) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات