فیلم سرنوشت خشن همچنان صدر نشین باکس آفیس

فیلم سرنوشت خشن همچنان صدر نشین باکس آفیس

امیر پورمحمد ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

در باکس آفیس این هفته the fate of the furious همچنان صدر نشین و بچه رئیس و دیو و دلبر به ترتیب با فروش هفتگی ۱۲ و ۹ میلیون دلار در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. با گیمر همراه باشید.

 

 

باکس آفیس این هفته شباهت بسیاری به باکس آفیس هفته گذشته دارد و هم‌ چنین  فیلم سرنوشت خشن (the fate of the furious)  آخرین قسمت سری مجموعه سریع و خشن با فروش هفتگی ۳۸.۶ میلیون دلار فروش داخلی خود را به ۱۳۶.۳ میلیون دلار رساند.

این فروش سرسام‌آور به‌اضافه کل فروش جهانی که عمده آن از بازار آسیای شرقی نصیب فیلم شد. فروش جهانی این فیلم را به رقم ۹۰۸ میلیون دلار رساند. درنتیجه گمانه‌زنی‌های در مورد فروش ۲ میلیارد دلاری این فیلم در چند هفته آینده بسیار نزدیک و قابل‌ لمس‌تر می‌شود.

انیمیشن بچه رئیس (boss baby) به کارگردانی تام مک گراث (Tom McGrath) و حضور صدای  بسیاری از سلبرتی‌ها مانند جیم کمل (Jimmy kimmel) مجری نام دار آمریکایی و مجری مراسم اسکار و… همانند هفته گذشته با فروش هفتگی ۱۲.۷ میلیون دلار و فروش کل جهانی ۳۵۰ میلیون دلار جایگاه دوم را کسب کرد.

رتبه سوم با فروش هفتگی ۹ میلیون دلار و کاهش چشم‌گیر ۳۰% در این هفته به فیلم بازسازی‌شده دیزنی باهنر نمایی اما واتسون (Emma Watson) با نام دیو و دلبر (the beauty and beast) اختصاص دارد.

این فیلم با فروش ۴۷۰ میلیون دلاری در بازارهای داخلی کل فروش جهانی خود را به رقم یک میلیارد و صد میلیون دلار رساند.

منبع:

BoxofficeMojo

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات