تصاویر وحشتناک جدیدی از بازی Outlast 2 منتشر شد

تصاویر وحشتناک جدیدی از بازی Outlast 2 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

بازی Outlast 2 که فردا برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود، امروز تصاویر رعب‌آور و ترسناکی از این بازی منتشر شده است. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه با این که بازی ترسناک Outlast 2 حرف و حدیث بسیاری را برای عرضه خود به همراه داشته است، سرانجام قرار است فردا؛ ۵ اردیبهشت ماه مصادف با ۲۵ آوریل سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شود.

امروز استودیو کانادایی Red Barrels تصاویری را از این بازی منتشر کرده است که می‌توان گفت این تصاویر مناسب افراد کم سن و سال نیست چون این تصاویر خشونت‌بار هستند و هر کسی اعصابش دوام نمی‌آورد آن‌ها را تماشا کند. این بازی قرار است از خرده فروشی‌ها و فروشگاه‌های معروف سرتاسر جهان برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC عرضه شود.

بازیکنانی که در آمریکای شمالی و اروپا هستند باید تا ۲۸ آوریل صبر کنند تا این بازی ترسناک به دستشان برسد.

بازی Outlast 2، ادامه عنوان قبلی این بازی (Out Lsat 1) است که در ۴ سپتامبر سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳ شهریور ۱۳۹۲) برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شد و گفته شده است اگر کسی نسخه قبلی بازی را تجربه نکرده باشد مشکلی ندارد و می‌تواند در این قسمت، کاملا با حوادث گذشته رویارو شود و داستان قسمت قبل را دریابد.

در ابتدا، بازی اوت لست ۲ برای عرضه در اواخر سال ۲۰۱۶ برنامه‌‌ریزی شده بود که گویا مراحل ساخت بازی مطابق پیش بینی سازندگان پیش نرفت و آن‌ها را مجبور به تاخیر در انتشار این عنوان ترسناک کرد.

به هر حال، تاریخ انتشار نهایی و رسمی بازی روز ۲۵ آوریل (۵ اردیبهشت) می‌باشد و طرفداران در این روز، می‌توانند بازی را به صورت دیجیتالی و فیزیکی از فروشگاه‌های معتبر خریداری و تجربه کنند.

گفته می‌شود گیم‌پلی Outlast 2 و جزئیات آن نسبت به نسخه قبلی بازی، تغییر چندانی نداشته و تنها شخصیت اصلی بازی از ابتدای بازی دارای دوربینی خواهد بود که با آن باید حوادث و وقایع مختلف را ثبت کند و فیلم‌های گرفته شده را در جایی امن بگذارد تا بعدا از آن‌ها استفاده کند.

Blake Langermann نام شخصیتی است که بازی‌باز کنترل آن را بدست دارد. او کاراگاه اداره پلیس است که به همراه دوستانش به صحنه جرمی آمده بودند تا عاملان یک سلاخی در تیمارستان دور افتاده‌ای را شناسایی کنند اما گویا نیرویی فراتر از انسان در آنجا قرار دارد که یک به یک دوستان Blake Langermann را از او جدا می‌کند و حال او باید برای فرار از تیمارستان تلاش کند.

در قسمت دوم بازی اوت لست، Blake Langermann به همراه همسرش به صحرای آریزونا فرستاده می‌شوند تا به قتل زنی باردار رسیدگی کنند. اما آن‌ها از همه بلایایی که منتظرشان هستند بی‌خبرند و نمی‌دانند که چه فساد و مافیایی پشت این قتل قرار دارد و با ورود به آریزونا، باید با مرگ دست و پنجه نرم کنند.

همانطور که گفتیم عنوان Outlast 2، قرار است فردا برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC عرضه شود.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات