تاریخ عرضه بازی Dead by Daylight مشخص شد

تاریخ عرضه بازی Dead by Daylight مشخص شد

احمد هاتفی ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ نظرات

Dead by Daylight که ابتدا برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود حال در راه عرضه برای کنسول‌های نسل هشتمی PS4 و Xbox One است. با گیمر همراه باشید.

 

Dead by Daylight یک بازی در سبک اکشن-ترسناک است که در سال ۲۰۱۶ برای اولین بار برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و موفقیت این عنوان باعث شد تا سازندگان آن به فکر عرضه بازی برای کنسول‌های خانگی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان باشند.

Dead by Daylight ساخته استودیو Behavior Interactive است که نسخه‌های پیشین این بازی را هم طراحی و ساخته است و شهرت و محبوبیتش را مدیون سری بازی‌های Dead by Daylight است و «۵۰۵ Games» و «Starbreeze» ناشرین این عنوان هستند.

در بازی Dead by Daylight شما با یک دنیای متفاوت و جالب از بازی‌های سبک ترسناک (horror) آشنا می‌شوید، چرا که این بازی به صورت آنلاین از ۲ الی ۴ نفره برگزار می‌شود که یک نفر کاراکتر قاتل را بر عهده می گیرد و سه نفره باقیمانده  باید برای زنده ماندن و بقا فرار کرده و مخفی می‌شوند که این امر یکی از بهترین نقاط قوت این بازی به شمار می‌رود.

استودیو Behavior Interactive درباره این بازی گفته است:

“بازیکنان در این عنوان، دو سبک گیم‌پلی را تجربه می‌کنند: به عنوان یک بازمانده، از دیدی سوم شخص، به عنوان یک قاتل، از دیدی اول شخص. بازماندگان می‌توانند در عین همکاری با یکدیگر، بر اساس موقعیت‌های مکانی خود به تنهایی نیز عمل کنند. در حالی که قاتلین باید با دیدی اول شخص، به شکار هدف خود بپردازند. با توجه به محیط پویای این بازی که پس از هر بار اجرا تغییر می‌یابد، بازیکنان باید راه‌های جدیدی جهت رهایی از محیط مرگبار بازی بدون گرفتار شدن، پیدا کنند.”

بازی Dead by Daylight قرار است در تاریخ ۳۰ خرداد ماه (۲۰ ژوئن ۲۰۱۷ میلادی) در آمریکای شمالی و جمعه ۲ تیر ماه (۲۳ ژوئن) نیز در اروپا به کنسول‌های نسل هشتمی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ با قیمتی معادل ۳۰ دلار راه یابد.

علاقه‌مندان می‌توانند بازی را به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی خریداری کنند که نسخه فیزیکی دارای اماکانات بیشتری خواهد. از جمله این امکانات: موسیقی متن اصلی، ۸۰ چمدان قابل اضافه، گونی خون‌آلود افزودنی، فصل «Of Flesh and Mud» و بسته‌ای الحاقی که در آینده معرفی خواهد شد اشاره کرد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات