انگشترهای بازی Dark Souls معرفی شدند

انگشترهای بازی Dark Souls معرفی شدند

احمد هاتفی ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

در تازه‌ترین اخبار بازی Dark Souls، دو انگشتر زیبا و گران قیمت که از سری بازی‌های Dark Souls الهام گرفته‌اند، معرفی شدند. با گیمر همراه باشید.

 

بازی Dark Souls از آن دسته بازی‌هایی است که ابزار و وسایل استفاده شده در بازی، بازی‌بازان را مبهوت خود می‌کنند و آن‌ها آرزو می‌کنند تا یکی از این سلاح‌ها یا زیورآلات افسانه‌ای را در اختیار داشته باشند.

فروشگاه Torch Torch این آرزوی طرفداران بازی‌ Dark Souls را تا حدی به واقعیت تبدیل کرده است و دو انگشتر بسیار زیبای سری بازی‌های Dark Souls را طراحی و ساخته است که گویا گران قیمت هستند و فعلا کمتر کسی توانایی خرید این انگشترهای زیبا را دارد.

اولین انگشتر Havel’s Ring نام دارد که در بازی از آن برای حمل وسایل سنگین استفاده می‌شد.

  • Havel’s Ring

انگشتر دوم Silvercat Ring نام دارد که به شخصیت اصلی بازی این امکان را می‌دهد تا از ارتفاعات زیاد به راحتی به پایین بپرد و مانع از آسیب دیدن شدید و کشته‌شدن او در هنگام افتادن از ارتفاعات می‌شود.

  • Silvercat Ring

انگشترهای Havel’s و Silvercat در سایت Torch Torch در سایزبندی‌های مختلف پیش‌فروش می‌شوند. این انگشترها با قیمت گزاف ۱۵۵ دلار برای هریک قابل خریداری هستند اما اگر طرفدار درجه یک این بازی باشید بی‌شک داشتن یکی از این انگشترها برای شما بسیار باارزش خواهد بود.

انگشتر Silvercat Ring در تابستان سال جاری، ماه جولای و آگوست ۲۰۱۷ (تابستان ۱۳۹۶)‌ ، و انگشتر Havel’s Ring در پاییز سال جاری، ماه آگوست و سپتامبر ۲۰۱۷ (اوایل پاییز) عرضه و به فروش خواهند رسید. البته هم اکنون، این دو انگشتر در پنج سایز مختلف، قابل پیش‌خرید هستند.

منبع:

Destructoid

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات