ویدیو: زمان انتشار بازی Batman: Arkham VR برای PC

ویدیو: زمان انتشار بازی Batman: Arkham VR برای PC

احمد هاتفی ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ نظرات

بازی Batman: Arkham VR که در ۲۲ مهر (۱۳ اکتبر) سال ۹۵ به صورت انحصاری برای PS4 و PSVR منتشر شده بود حال برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

Batman: Arkham VR از بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴، ساخته استودیو راک‌استدی (Rocksteady) است که در تاریخ ۲۲ مهر (۱۳ اکتبر) سال ۹۵ منتشر شده است و همچنین این بازی در دستگاه هدست واقعیت مجازی شرکت سونی (PSVR) قابل اجرا است.

در تازه‌ترین اخبار بازی Batman: Arkham VR، این اخبار منتشر شده است که علاقه‌مندان به بازی بتمن می‌توانند این بازی را در رایانه‌های شخصی خود و با هدست‌های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift در قالب شخصیت اصلی بازی، نقش‌آفرینی کنند و این بازی پرطرفدار را تجربه کنند.

کارگردان بازی Batman: Arkham VR، آقای Sefton Hill در رابطه با این عنوان می‌گوید:

“طراحی و توسعه بازی Batman: Arkham VR برای استودیوی Rocksteady یک تجربه بسیار خوب و متفاوت به حساب می‌آید. کار کردن با شوالیه تاریکی به دلیل پتانسیل بسیار بالای شخصیت این قهرمان همواره برای ما بسیار لذت بخش بوده است. ما بسیار خوشحالیم که کاربران رایانه‌های شخصی نیز با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift قادر خواهند بود تا این بازی هیجان‌انگیز را تجربه کنند.”

بازی Batman: Arkham VR گیم‌پلی زیادی ندارد و در حدود ۹۰ دقیقه تا ۲/۵ ساعت است که سازندگان این بازی گفته‌اند که تنها می‌خواهیم بازی‌بازان تجربه جدیدی را کسب کنند و در همین راستا یکی از اعضای ساخت بازی گفته بود:

“بخش اصلی داستان حدود ۶۰ دقیقه زمان می‌برد؛ اما در این میان، محتویات بیشتری هم در دسترس بازیکن قرار می‌گیرد که جمعا نزدیک به ۹۰ دقیقه گیم‌پلی را به این بازه‌ی یک ساعته اضافه می‌کند. از این‌رو تجربه کردن چندین‌باره‌ی بازی و دیدن تمام آنچه که ما درون آن گنجانده‌ایم، حرکتی معقول خواهد بود.”

داستان بازی Batman: Arkham VR درباره قهرمان اصلی سری بازی‌های بتمن است که باید با جرم و جنایت در شهر ارکام مبارزه کند و شهر را بیش از پیش امن کند و در سیاهی شب در حالی که کسی او را نمی‌بیند، کار خودش را به پیش ببرد.

در ادامه می‌توانید ویدیو مربوط به عرضه بازی Batman: Arkham VR برای رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift  را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

بازی Batman: Arkham VR قرار است در تاریخ ۲۵ ماه آوریل سال ۲۰۱۷ (۵ اردیبهشت) برای هدست‌های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift (مخصوص رایانه‌های شخصی) عرضه شود.

منبع:

Gematsu

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات