ویدیو: مرگ‌های پی‌در‌پی در بازی Dark Souls 3: The Ringed City

ویدیو: مرگ‌های پی‌در‌پی در بازی Dark Souls 3: The Ringed City

احمد هاتفی ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

Bandai Namco جدیدا ویدیویی را از گیم‌پلی آخرین بسته الحاقی بازی دارک سولز ۳ با عنوان The Ringed City را طی یک نمایش در PAX East منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

اگر یک بازی باشد که هم جذاب باشد و هم با مرگ‌های پشت سرهم کفر بازی‌باز را درآورد آن چیزی نیست جز بازی Dark Souls 3. بازی دارک سولز از همان نسخه اول بازی‌باز را در دنیایی هولناک با موجوداتی نامیرا رها می‌کند و باید بازیکن مرگ‌های متعدد بسیاری را تجربه کند تا معنی بازی و مرحله را بفهمد. حال شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) با انتشار ویدیویی از آخرین بسته الحاقی این بازی عنوان کرده است که بازی‌باز باید صبور باشد زیرا در این مرحله شکست‌های سنگین و پشت سرهم او را از پای در خواهند آورد.

در این تریلر مشاهده می‌کنیم که مسئله‌ی جاذبه، در دنیای The Ringed City متفاوت از سایر سرزمین‌های عجیب و غریب دارک‌ سولز است که همین باعث جذابیت دوچندان این بازی محبوب می‌شود. نکته‌ی مهم‌تر مشاهده‌ی مبارزه با دو غول بی‌شاخ و دمی به صورت همزمان است که به نظر می‌رسد بسیار طاقت‌فرسا و مشکل خواهد بود و بازی‌باز باید خود را برای مرگ‌های متعدد آماده کند.

Aquamarine سلاحی عجیب و سحرآمیز است که بین یک خنجر و یک شمشیر کوتاه، تغییر شکل می‌دهد. ویدیو اول نشان می‌دهد که نباید دشمنان ریز و درشت خود را نادیده بگیرید و همگی آن‌ها را سعی کنید از سر راه خود بردارید، در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد و تمامی این دشمنان گرد شما جمع خواهند شد.

در ویدیو زیر می‌توانید گیم‌پلی جدید بسته الحاقی The Ringed City را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360 p

همچنین ویدیویی از مبارزه با یکی از باس‌های دنیای The Ringed City منتشر شده است که به نظر می‌رسد این بسته الحاقی حاوی دشمنان و باس‌های قدر و جان سختی است که هر کدام از آن‌ها می‌تواند چندین روز شما را درگیر خود کند. حال باید منتظر ماند و دید آیا کسی موفق خواهد شد این موجودات عجیب و قدرتمند را در زمان کمی شکست دهد یا مرگ‌های بسیاری در انتظار بازی‌بازان است.

در ویدیو زیر مبارزه با یکی از باس‌های جدید بازی Dark Souls III: The Ringed City را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

Dark Souls III: The Ringed City در تاریخ ۲۸ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و در تاریخ ۲۷ مارس برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات