زمان تجربه دوباره Bloodborne فرا رسیده است!

زمان تجربه دوباره Bloodborne فرا رسیده است!

پویا سیف دوست ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱

بلادبودن یکی از شاهکارهای عصر بازی‌های ویدیویی، همیشه در دل ما جاودان است. این خلق بسیار عالی قرار است در یک رویداد تشویقی شما را به تجربه دوباره این بازی دعوت کند. با گیمر همراه باشید.

 

زمان آن فرا رسیده تا سلاح Saw Cleaver خونین زنگ‌زده را برداشته، کت ویکتوریایی را بپوشید و به جنگ بیست‌های (موجودات) این بازی بروید. Return to Yharnam نام رویداد جدید بلادبورن است که از شما دعوت می‌کند تا ازنو یک شخصیت برای خود بسازید و به محله‌های متروکه یارنام متوسل شوید، این رویداد در ۱۰ مارس مصادف با تاریخ شمسی ۲۰ اسفند شروع خواهد شد.

اگر تا الان موفق به تجربه بازی نشده‌اید، این رویداد بهترین فرصتی است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. در اطلاعیه این رویداد خبرهای محرمانه‌ای از بازی بدست ‌آمده است؛ بخش چند نفره، موجودات وحشتناک و پیام‌های مخفی از جزئیات این خبر است که در عکس پایین نوشته شده است.

 بلادبورن, دارک سولز, رویداد, گسترش‌دهنده

این رویداد از Return to Drangelic بازی Dark Souls 2 الگوبرداری شده است چراکه Return to Drangelic بازیکنان بیشتری را به خود جذب کرده بود. ما پیشبینی می‌کنیم که رویداد بلادبورن یعنی Return to Yharnam از رویداد دارک سولز ۲ هم بهتر خواهد شد. دارک سولز یک بازی برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس می‌باشد که مسلما تعداد بازیکنانش بیشتر خواهد بود اما بلادبورن که انحصاری پلی‌استیشن ۴ است نباید با تعداد بازیکنان دارک سولز ۲ مقایسه شود ولی درصد تجربه‌کنندگان بلادبورن نیز بیشتر خواهد بود.

 

بنده ادمین، شخصا ارادت خاصی را به بازی بلادبورن قائل هستم. حتی اگر بلادبورن را تمام کرده باشم این رویداد باعث می‌شود که به دنبال گسترش‌دهنده بازی بروم و دوباره شمشیر خود را تیز کنم. اگر تاکنون این بازی را تجربه نکرده‌اید به شدت پیشنهاد به خرید می‌شود و اگر آن را تمام کرده‌اید به فکر تهیه گسترش‌دهنده The Old Hunters باشید.

برای آشنایی با این بازی می‌توانید به نقد و بررسی بلادبورن رجوع کنید.

منبع:

Destructoid

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. محمد گفت:

    مقاله خوبی بود ولی باید متذکر این بشیم که همواره سونی بازی های انحصاری بیشتری معرفی میکند . و اگر کنسولی بازی انحصاری نداشته باشد خب همان پی سی گزینه بهتری خواهد بود .