ویدیو: تریلر عرضه بازی Super Bomberman R

ویدیو: تریلر عرضه بازی Super Bomberman R

احمد هاتفی ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

کمپانی کونامی، ناشر و سازنده بازی Super Bomberman R، به تازگی تریلر زمان عرضه این محصول انحصاری کنسول نینتندو سوییچ را منتشر کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در تازه‌ترین اخبار بازی‌های ویدیویی و پلتفرم‌ها، می‌توان به عرضه کنسول نینتندو سوییچ اشاره کرد که بسیار سر و صدا کرده است و بازی‌های محبوبی که برای این کنسول معرفی شده‌اند این کنسول را مهیج‌تر کرده است. از جمله این بازی‌ها می‌توان به بازی Super Bomberman R اشاره کرد که همراه با عرضه کنسول به صورت اینترنتی و همراه با کنسول منتشر شده است.

Super Bomberman R یک بازی قدیمی، اکشن است که شرکت کونامی ساخت و انتشار این بازی را به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ، برعهده داشته است.

طبق گفته‌های کونامی در جریان کنفرانس مطبوعاتی‌اش، Super Bomberman R یک بازی کاملاً جدید است و نسخه‌ای مدرن از این سری کلاسیک (Bomberman) محسوب می‌گردد. این شرکت در رابطه با حالت مبارزه‌ی این بازی نیز صحبت کرد و بیان داشت که حالت مذکور حاوی بیش از ۵۰ استیج است که هر کدام از آن‌ها قابلیت پشتیبانی از ۸ بازیکن را به صورت همزمان خواهند داشت. کونامی همچنین اشاره داشت که مجموعه قوانینی برای این حالت جدید در نظر گرفته شده که منجر به ایجاد تغییر و تنوع در این سری کلاسیک خواهد گردید و در آن شاهد بازگشت برخی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ی طرفداران خواهیم بود.

نحوه بازی به این گونه است که بازیکنان در محیط‌هایی قرار می‌گیرند که باید با جای‌گذاری مناسب بمب‌های خود دشمنان خود را از میدان نبرد حذف کنند. در این میدان نبرد باید توجه داشته باشید که بمب‌های خود را هدر ندهید و سعی کنید مسیری که حریف از آن می‌گذرد را پیش‌بینی کنید تا حریفانتان را با زیرکی و سرعت بالایی نابود کنید.

طبق گفته‌های شرکت کونامی خریداران کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند بازی Super Bomberman R را هم‌زمان با انتشار کنسول نیز تهیه کنند. علاقه‌مندان به بازی Super Bomberman می‌توانند به صورت اینترنتی، حداکثر تا ۸ نفر بازی کنند یا کنسول‌های خود را به همدیگر وصل کرده و بازی را اجرا کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر جدیدی که کونامی درباره عرضه بازی Super Bomberman منتشر کرده است را تماشا کنید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات