بازی Middle-Earth: Shadow of War لو رفت

بازی Middle-Earth: Shadow of War لو رفت

احمد هاتفی ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

Middle-Earth: Shadow of War ساخته استودیو Monolith که به دنبال نسخه قبلی این بازی با عنوان، Middle-Earth Shadow of Mordor منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

سایت فروشگاه اینترنتی Target به تازگی بازی Middle-Earth: Shadow of War را قبل از معرفی رسمی در دسته‌بندی بازی‌های فروشی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌ باکس وان قرار داده و همچنین در دو نسخه عادی و طلایی به فروش خواهد رساند. این سایت زمان عرضه بازی را ۲۲ آگست (۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۶) اعلام کرده است.

در ادامه این فروشگاه آنلاین، درباره‌ی این بازی محبوب نوشته است:

“به سرزمین‌های دشمن نفوذ کرده تا ارتش خود را ساخته، دژها را فتح کرده و از درون به سرزمین موردور تسلط پیدا کنید. تجربه کنید که چگونه سیستم تحسین شده Nemesis داستان‌های شخصی از هر برخورد شما با دشمنان و دوستانتان به وجود آورده، و در این داستان حماسی با نهایت قدرت ارباب تاریکی سائرون و ارواح حلقه (The Nazgûl) روبرو شوید.”

  •  تصویر نسخه عادی بازی Middle-Earth: Shadow of War

نسخه طلایی این بازی همان‌طور که از اسمش پیداست دارای ویژگی‌هایی است که قاعدتا قیمتش هم بیشتر از نسخه عادی می‌باشد. نسخه طلایی دارای ویژگی‌های زیر می‌باشد:

  • بسته الحاقی Slaughter Tribe Nemesis
  • بسته الحاقی Outlaw Tribe Nemesis
  • بسته الحاقی داستانی شمشیر Galadriel
  • بسته الحاقی داستانی ویرانی موردور (The Desolation of Mordor)
  • جعبه جنگی طلایی

بسته طلایی ارزشی بالغ بر ۱۲۵ دلار دارد.

  • تصویر نسخه طلایی بازی Middle-Earth: Shadow of War

بسته الحاقی داستانی، یک موضوع جدیدی را از بازی Middle-Earth: Shadow of War بیان می‌کند که در این بسته با توانایی‌ها، ابزار، دوستان و دشمنان جدیدی رویارو خواهید شد که به نوبه خود می‌تواند بسته‌ی الحاقی جالب و پرطرفدار باشد و ارباب تاریکی با قدرت هرچه تمام در تلاش است تا با قدرت‌های شیطانی خود دنیا را به تباهی و ویرانی بکشد، ولی این شما هستید که باید به سرزمین موردور وارد شوید و سائرون را نبود کنید و ارتشی عظیم برای خود سازمان دهید.

۲ بسته‌ی الحاقی Nemesis هم، گروهی از ارک‌ها را با خود به همراه دارد که قاعدتا دشمنان این قبیله، ابزار جنگی، توانایی‌ها و محیطی که در آن به جنگ دشمنان خود می‌روند، متفاوت خواهد بود.

اطلاعات عنوان Middle-Earth Shadow of Mordor

این بازی برای اولین بار با عنوانMiddle-Earth Shadow of Mordor توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شد که طرفداران بسیاری را جذب خود کرد، از جمله طرفداران سری بازی‌ها و فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و دوست‌داران ژانر اکشن.

کسانی که فیلم‌های ارباب حلقه‌ها و هابیت را تماشا کرده باشند حتما خواهند فهمید که این بازی پلی است میان حوادث The Hobbit و The Lord of the Rings. سپاه سائرون در دروازه سیاه شهر موردود خانواده‌ای به نام Talion را که حفاظت از این دروازه را برعهده داشتند از بین می‌برد. موردور سرزمینی سیاه است که شیطان ساکن آن است و آن حلقه‌ی معروف فیلم ارباب حلقه‌ها در اعماق کوهی در همین سرزمین به دست خود ارباب تاریکی ساخته شده است.

پس از آن جنگ بزرگ که چندین قبیله الف‌ها، هابیت‌ها و دورف‌ها باهم در تلاش برای نابودی ارک‌ها و دیوهای غول پیکر بودند، حال موردور جانی دوباره گرفته و در طراحی ارتشی عظیم از ارک‌ها است تا انتقام دیرینه خود را بگیرد. بازیکن باید در ابتدای بازی شخصیت مورد علاقه‌ی خود را طراحی کند و با آن شخصیت وارد دنیای تاریک و پر از رمز و راز موردور شود، ارتش ارک‌ها را با کمک دوستان و قبایل خود از پای درآورد و برای جنگی بزرگ آماده شود. بازی دارای ویژگی‌های بسیاری جالبی است و از المان‌های منحصر به فردی برخوردار است.

بازیکن باید در مراحلی در خفا و سکوت مطلق بازی را به پیش ببرد و یا در مقاطعی باید با حداکثر سر و صدا وارد عمل شود تا حواس دشمن را به خود مشغول کند تا دوستان او بتوانند از گلوگاه یا دروازه‌های خوفناک عبور کنند.

Middle-Earth: Shadow of Mordor بی‌شک از موفق‌ترین عناوین بازی‌های اکشن است که طرفداران زیادی را در سرتاسر دنیا دارد و حال تمامی این طرفداران منتظر عنوانی جدید هستند تا ماجراجویی‌های مهیج و وهم‌آور دنیای موردور را ادامه بدهند.

باید دید که آیا عنوان Shadow of war همانند Shadow of mordor موفق ظاهر خواهد شد یا نه. اما با المان‌ها و اطلاعاتی که شرکت سازنده و سایت فروشگاه تارگت از خود منتشر کرده‌اند، یک بازی سرتاسر جنگ و خون‌ریزی را نشان می‌دهد که برای طرفداران این بازی می‌تواند خبری خوب به حساب آید.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات