سازنده بایوشاک از استودیو جدید رونمایی کرد

سازنده بایوشاک از استودیو جدید رونمایی کرد

پویا سیف دوست ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

کمتر کسی است که بازی BioShock را نشنیده باشد. بعد از مدت‌ها سازنده این بازی یعنی آقای Ken Levine استودیو جدید خود را با نام Ghost Story معرفی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

این استودیو که در شهر بوستون آمریکا قرار دارد از اعضا و سازندگان بازی BioShock یعنی Irrational Games تشکیل شده است. استودیو مورد نظر چند سالی بود که از کار افتاده بود، از سال ۲۰۱۴ این استودیو بسته و دیگر به کار خود ادامه نداد.

 

سازنده بازی Levine Ken و دوستان او فعلا درحال کار برروی یک پروژه چند ساله هستند و اعلام کرده‌اند که به کارمندان جدیدی از جمله طراح ارشد و طراح مراحل نیازمندند.

 

اما اولین بازی آن‌ها چه خواهد بود؟

 

وقتی افراد سوالات خود را درمورد بازی جدید استودیو Ghost Story پرسیدند، آن‌ها در جواب به یک بازی تخیلی همه‌جانبه اشاره کردند که عناصر بازی نقش‌آفرینی را در خود گنجانده است. اما بازی مورد نظر فعلا در دست ساخت اولیه است.

در اینجا می‌توانید به سخنان خود استودیو Ghost Story پی ببرید:

“ما با استودیو جدید بسیار شگفت‌انگیز بوده و درحال کار بر روی بازی خودمان هستیم! این درحالی است، اعضای تیم ما در بسیاری از بازی‌های محبوب دست داشته‌اند و عناوینی را همچون System Shock 2 و BioShock را ساخته‌اند. مثلا Ken Levine در استودیو Irrational Games سابقه بسیاری دارد.

با اینکه مطمئنیم بازی جدید ما محبوب طرفداران بایوشاک خواهد شد، هدف ما این است که یک بازی با داستان چالش‌برانگیز بسازیم. ما فعلا آماده عرضه بازی‌هایمان نیستیم و برای همین از شما دعوت می‌کنیم تا با حمایت از انجمن‌مان با ما همراه باشید.”

همچنین باتوجه به سخنان آقای Levine Ken درمیابیم که پروژه جدیدشان در مورد یک بازی در حول “لگو به صورت متفاوت” قرار دارد. پس باید انتظار یک بازی بسیار خاص را داشته باشیم و نیز اینکه او سال‌ها قبل واژه “جهان‌باز کوچک” را در این باره خاطرنشان کرده بود.

Ken Levine بعد از چند هفته یک سخنرانی خواهد داشت، امیدواریم که اطلاعات جدیدی را درباره پروژه جدید بدهد.

منبع:

Eurogamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات