سه کاراکتر جدید بازی Injustice 2 معلوم شدند

سه کاراکتر جدید بازی Injustice 2 معلوم شدند

احمد هاتفی ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

در ادامه اعلام و معرفی شخصیت‌های بازی جدید Injustice 2، ساخته شرکت Nether Realm Studios، به معرفی ۳ کاراکتر جدید این بازی می‌پردازیم. با گیمر همراه باشید.

 

در ادامه پست قبلی در سایت گیمر که به بررسی بازی جدید Injustice 2 پرداختیم و با داستان بازی و با برخی از ویژگی‌های شخصیت‌هایی که به تازگی افزوده شده‌اند، آشنا شدیم. حال می‌خواهیم ۳ شخصیت جدیدی که شرکت Nether Realm Studios از آن‌ها پرده برداشته را معرفی کنیم که بازیکنان می‌توانند در این بازی از این کاراکترها استفاده کنند و فنون تازه و جدیدی را یاد بگیرند.

به گفته استودیو سازنده Injustice 2، آن‌ها سعی دارند تا حس بازی، کاملا جدید و بی‌نظیر باشد و بازیکن با محیط‌ها و ضربات مهلک جدیدی آشنا شوند. با ما همراه باشید تا به هر یک از این شخصیت‌های جدید بازی Injustice 2 نگاهی بیندازیم.

  • Cat Woman

من تا به حال ۹ بار زندگی کرده‌ام. من تنها خیانت‌کار در بین آن‌ها هستم!

این شخصیت زن را همگی ما از فیلم بتمن به یاد داریم. دختری بنام سلینا کایل (Selina Kyle) که دارای شخصیتی خاکستری است، یعنی نه کاملا تبهکار است و نه کاملا قهرمان. او شخصیت غیر قابل منتظره‌ای دارد که همین باعث شده است تا بتمن علاقه زیادی به او داشته باشد.

خالق این شخصیت می‌گوید:

“من احساس می‌کنم که زنان، شبیه گربه و مردان، شبیه سگ هستند. در حالی که سگ‌ها وفادارند و رفتاری دوستانه دارند، گربه‌ها سرد و غیرقابل اعتمادند… فهمیدن احساسات گربه‌ها همانقدر دشوار است که فهمیدن احساسات زنان.”

سلینا گذشته‌ای تلخ و غمگین داشته و پدر و مادرش در حوادث ناگواری جان خود را از دست داده‌اند و بعد آن سلینا در یتیم‌خانه بزرگ شده و پرورش یافته که شاید همین امر، بزرگ‌ترین علت تشکیل دهنده شخصیت او است.

سلینا در ژیمیناستیک بسیار حرفه‌ایی است و با مهارتی که دارد، در محله‌ای در گاتهام دست به دزدی می‌زند و زندگی خود را می‌گذراند. او با این که سارق حرفه‌ایی است اما هیچ‌گاه دست به قتل نمی‌زند یا در برخی مواقع با لباس سیاه همچون گربه‌ی خود به کمک بتمن می‌رود که همین امر باعث می‌شود به او زن گربه‌ای بگویند.

  • Cheetah

من سریع‌تر، قوی‌تر و تشنه به خون آمازون هستم!

باستان‌شناسی بنام باربارا آن مینروا (Barbara Ann Minerva) در صدد این بود تا نظر خدایان را برای گرفتن قدرت جلب کند، به همین خاطر Wonder Woman (زن شگفت انگیز) را تسلیم خدایان کرد، اما او فراموش کرده بود که خدایان می‌توانند او را نفرین کنند تا به شکل جانوری به اسم چیتا درآید. حال او در تلاش است تا با نیروهای خود انتقامش را از خدایان و زن شگفت‌انگیز بگیرد.

  • Cyborg

اجازه بدهید این بازی را شروع کنیم!

سایبورگ شخصیتی است که نصف بدنش را از دست داده و به وسیله تکنولوژی خود توانسته لباسی را طراحی کند که به او نیروهایی خارق‌العاده می‌دهد که می‌تواند به او در امر حفاظت از رژیم سوپرمن کمک کند. قدرت های سایبورگ همانطور که احتمالا از نامش بر می آید، شامل سرعت بالا، پرواز و مبارزات فیزیکی تن به تن سریع می باشد.

ویکتور استون (Victor Stone) که حال با نام سایبورگ شناخته می‌شود، در تراژدی متروپلیس بسیاری از دوستان خود را از دست داد و همچنین امیدش را. خشمی که در سایبورگ ایجاد می‌شود، باعث می‌شود تا به حمایت سوپرمن برود و برای باقی‌ماندن رژیم او تلاش کند. برای دنیایی که آماده نیست برای خطری جدی، شاید سایبورگ کسی باشد که بتواند در این امر به مقابله با Brainiac بپردازد که می‌تواند نبردی جذاب و طوفانی بین این دو نابغه تکنولوژی باشد.

اما این آخر کار نیست و استودیو سازنده Injustice به زودی تعدادی دیگر از کاراکترهای این بازی جذاب را معرفی خواهد کرد. آن‌چه در این بازی قابل مشاهده است، پیشرفت چشم‌گیر گرافیکی و بالا رفتن سطح مبارزات است که این بازی را به رقیبی اصلی برای بازی‌های مورتال کومبت و تکن تبدیل می‌کند. علاقه‌مندان به این بازی مبارزه‌ای باید منتظر باشند و ببینند استودیو Nether Realm Studios چه دست‌پخت جدیدی را آماده کرده است.

منبع:

Injustice

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات