بازی Uncharted 4 جایزه دیگری را به خانه برد

بازی Uncharted 4 جایزه دیگری را به خانه برد

احمد هاتفی ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

Uncharted 4 در حالی جایزه بهترین نوشته بازی‌های ویدیویی را کسب کرد که چندی پیش همین عنوان جایزه بهترین شخصیت‌پردازی را بدست آورده بود. با گیمر همراه باشید.

 

Uncharted 4: A Thief’s End بازی تحسین‌برانگیز استودیو ناتی داگ (Naughty)، بار دیگر جایزه‌ای با عنوان بهترین نوشته را به نام خود درآورد، این در حالی است که این بازی در ماه گذشته در Annie Awards جایزه بهترین شخصیت‌پردازی را کسب کرده بود. شرکت سونی در جوایز Guild Awards توانست جایزه بهترین نوشته بازی را توسط بازی آنچارتد بدست آورد.

بازی‌های Call of Duty: Infinite Warfare ،Far Cry Primal و بازی Mr. Robot 1.51exfiltratiOn.ipa نامزدهای دیگر این جایزه بودند که در نهایت این جایزه نصیب ساخته استودیو ناتی داگ شد.

نوشته و تصویری که توسعه‌دهندگان این استودیو بعد دریافت این جایزه منتشر کردند:

“تبریک به Neil Druckmann ,Josh Scherr ,Ryan James و Tom Bissell برای دریافت بهترین نوشته‌ی بازی‌های ویدیویی در Guild Awards. تبریک به خاطر این دستاورد.”

از شرایط نامزد شدن این بازی‌ها، این که باید در بین تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۵ تا ۳۰ نوامبر ۲۰۱۶ عرضه شده باشند. نیازی نبود که نویسندگان بازی‌ها عضو انجمن صنفی نویسندگان آمریکا باشند. بازی‌های موجود توسط هیئتی تشکیل شده از افرادی که در بخش نویسندگی بازی‌های ویدیویی فعال هستند مورد بررسی قرار گرفتند.

این جایزه در حال حاضر آخرین عنوانی است که بازی Uncharted 4: A Thief’s End موفق به کسب آن شده است. همچنین این بازی توانسته بود جوایز متعددی را در Game Awards ماه دسامبر بدست آورد. بهترین روایت و بهترین عملکرد برای شخصیت‌های (Nolan North for Nathan Drake) از جمله این جوایز هستند. علاوه بر این‌ها این بازی در ۸ام ماه فوریه توانست جایزه بهترین انیمیشن و جلوه‌های بصری را به کلکسیون جوایز خود اضافه کند.

با همه‌ی این جوایز و عناوین برتری که بازی آنچارتد بدست آورده است اما گویی دست بردار ماجرا نیست و تا زمانی که تمامی جوایز را برای خود نکند راحت نمی‌شود. در همین راستا این بازی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی از نظر توسعه دهندگان صنعت بازی و نامزد جوایز SXSW (مختصر شده South By Southwest) شده است.

نامزدهای دریافت جایزه برترین نوشته بازی‌های ویدیویی:

  • Call Of Duty: Infinite Warfare

نوشته: Brian Bloom

  • Far Cry Primal

داستانی از: Jean-Sebastien Decant, Ian C. Ryan, Kevin Shortt

سردبیران: Lead Writers Ian C. Ryan, Kevin Shortt

نوشته: Lynne Kamm, Susan Patrick

  • Mr. Robot 1.51exfiltratiOn.ipa

داستانی از: Adam Hines, Kor Adana

نوشته: Adam Hines

  • Uncharted 4: A Thief’s End

نوشته: Neil Druckmann, Josh Scherr

تکمیل‌کنندگان: Tom Bissell, Ryan James

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات