انتشار بازی Warhammer Quest تا آخر این ماه میلادی

انتشار بازی Warhammer Quest تا آخر این ماه میلادی

احمد هاتفی ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

عنوان Warhammer Quest یک بازی استراتژی نوبتی است که شرکت ناشر Chilled Mouse از انتشار آن تا آخر این ماه میلادی خبر داد. با گیمر همراه باشد.

 

شرکت Chilled Mouse به تازگی از همکاری خود با شرکت‌های Games Workshop و Rodeo Games خبر داده است و از ساخت بازی Warhammer Quest و انتشار آن تا آخر این ماه میلادی گفته است. این بازی استراتژیک به صورت انحصاری برای کنسول‌های اکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

کارگردان Chilled Mouse، یان باوراستک (Ian Baverstock)، درباره همکاری خود با Games Workshop و Rodeo Games اعلام کرد:

“ما به عنوان طرفداران بزرگ دنیای Warhammer، می‌خواستیم برای به ارمغان آوردن به عنوان یک بازی عالی برروی کنسول‌ها، با Rodeo Games همکاری کنیم. با شخصیت‌های قهرمان منحصر به فرد و جدید، اکشن نقش آفرینی حماسی، لوت شگفت انگیز و چینش تصادفی سیاه چاله‌ها، یک تجسم دیجیتالی درست از بزرگان خود است (نسخه‌های اصلی سری)”

بازیکن در این بازی کنترل گروهی از قهرمانان را بر عهده دارد که هر کدام از آن‌ها اسلحه مخصوص و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند. Warhammer Quest سبک و سیاقی قدیمی دارد و در دنیای محبوب Warhammer جریان دارد که دنیایی پر از راز و رمز، سیاه چاله‌ها، اسلحه‌های افسانه‌ای و دشمنان بسیار است.

چند نام از دشمنان شما در Warhammer Quest:

  • ارک‌ها

  • River Troll

  • گابلین‌های شب

  • دسته‌های Skaven

این نام‌ها در مقابل قهرمانان تحت کنترل شما شانسی ندارند به شرطی که قهرمانان خود را به موقع و متناسب با دشمن به مبارزه بفرستید و از مهره‌های خود بهترین استفاده را کنید. قهرمانان افسانه‌ای بازی شامل Marauder ،Wood Elf Waywatcher ،Dwarf IronBreaker و the Grey Wizard می‌شوند که شما باید آن‌ها را در بازی Warhammer Quest کنترل کنید. برای این که شخصیت‌ها و قهرمانان خود را ارتقا دهید باید به جستجو و مبارزه با دشمنان جدید بروید و با به دست آوردن تجربه و مهارت، سطح خود را بالا ببرید تا قابلیت‌ها و فنون جدیدی به شخصیت شما افزوده شوند.

بازی Warhammer Quest پیش از این برای پلتفرم‌های دیگر منتشر شده بود و این عنوان، نسخه کنسولی می‌باشد که در اواخر ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات